>

DİZİ

Sıra Dışı Hikayesiyle Merakla Beklenen ‘Yarım Kalan Aşklar’ Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

‘‘Aşk iki beden arasında değil, ruhlar arasında yaşanır…’’
 
   
 
 
     

Tanıtım Linki: https://youtu.be/6NVTW09mMR8

BluTV’nin özel yapımı olan ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisi için geri sayım başladı. TIMS&B Productions’ın yapımını, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın ise yapımcılığını üstlendiği, sevilen genç oyuncular Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’i sıra dışı bir hikayede bir araya getiren diziden ilk tanıtım yayınlandı.

Türkiye'nin sevilen dijital platformu BluTV’nin özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ konusu ve oyuncu kadrosuyla şimdiden merakla bekleniyor. Başrollerinde yer alan Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in yanı sıra Cem Davran, Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin ilk tanıtımı hikayenin gizemini koruyor. Diziye konuk olan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş’ın da yer aldığı tanıtımda izleyici, Burak Deniz’in canlandırdığı ‘Kadir’ karakterinin içine düştüğü garip anlara tanık oluyor.

Umur Turagay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un senaristliğini üstlendiği ‘Yarım Kalan Aşklar’, Türkiye’de bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş hikayesi, aşk ve aksiyon dolu sahneleri ile; yeni bir hayatta, yeni bir bedende, yarıda kalmış bir aşkın zorlu sınavını anlatacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>