>

DİZİ

‘Sol Yanım’ Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, STAR TV’de ekrana gelecek merakla beklenen ‘Sol Yanım’ dizisinin yayın tarihi belli oldu.
 
   
 
 
     

‘Sol Yanım’, 26 Kasım Perşembe akşamı ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Görkemli prodüksiyonu ile çarpıcı öyküsü ile ezberleri bozmaya hazırlanan dizinin başrolünde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli yer alıyor.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosu Melis Civelek imzasını taşıyan ‘Sol Yanım’, tesadüflerin yol açtığı yepyeni başlangıçların hikayesinde seyirciyi, Serra ve Selim aşkı ile tanıştıracak.

Tanıtım ve afişleri ile büyük ilgi gören, henüz yayına girmeden sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden biri haline gelen ‘Sol Yanım’, bu sezon perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olacak.

Sol Yanım tanıtım
https://www.youtube.com/watch?v=O6_4CdlLPzs&feature=youtu.be

SOL YANIM

Yapım: BKM
Tür: Dram
Yönetmen: Serdar Gözelekli
Yapımcı: Necati Akpınar
Senaryo: Melis Civelek - Özlem Çadırcı
Genel Koordinatör: Berk Akman
Uygulayıcı Yapımcı: İlkim Dağlı
Müzik: Alp Yenier
Görüntü Yönetmeni: Tahir Canlı
Oyuncular: Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Özgür Cem Tuğluk, Murat Balcı, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker 

Etiketler: Sol Yanım, Star TV, BKM, Dizi
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>