>

MODA - STİL

“Salomon Bonatti Waterproof Jacket” ile Koşu Yapmak Daha Rahat

Su geçirmeyen ve nefes alabilen fonksiyonel ceket…
 
   
 
 
     

Salomon’un yeni sezon koleksiyonunda yer alan “Bonatti Waterproof” kadın ceketi, yol koşusu, patika koşusu, doğa yürüyüşü gibi etkinliklerin yanı sıra günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Fonksiyonel teknik özelliklerle tasarlanan “Bonatti Waterproof Jacket”, AdvancedSkin Dry 10K/10K teknolojisiyle yağmur, kar ve rüzgâra karşı koruyucu kalkan olurken, membran özelliği sayesinde nefes alabilirlik sağlayarak nem buharının dışarı çıkmasına izin veriyor.

Rahat bir şekilde koşmaya yardımcı olan çok hafif kumaşlarla üretilen ceket, esnek yapısıyla da maksimum hareket özgürlüğü sunuyor. “Bonatti Waterproof Jacket” modelinin üst ve alt kısımda bulunan ActiveFit teknolojisi ceketin vücuda tam oturmasını sağlarken, su geçirmez fermuar yağmur suyunu dışarıda tutarak kullanıcıların sürdürülebilir konforunu destekliyor.

Teknolojik özellikleriyle kullanıcıların beklentilerini karşılayan kapüşonlu ceket, minamalist ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. “Bonatti Waterproof Jacket”, Salomon Metropol AVM mağazasında ve www.salomon.com.tr online alışveriş mağazasında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

“Bonatti Waterproof Jacket” satış fiyatı: 2.499.99TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>