>

DİZİ

Yoğun İstek Üzerine Aydilge’den Kiralık Aşk’a Klip!

Star TV’nin yaz aylarına damga vuran dizisi Kiralık Aşk’ın söz ve müziği Aydilge`ye ait olan jenerik şarkısı “Kiralık Aşk (Sen Misin İlacım?)” kliplendi!
 
   
 
 
     

Besteleri, farklılığı ve muhteşem enerjisiyle pop rock dünyasının en sevilen isimlerinden biri olan Aydilge'nin çok yakında çıkacak olan Kiralık Aşk - Sen misin İlacım isimli single şarkısına, Ortaks Yapım yapımcılığında klip çekildi. TEM stüdyolarında gerçekleşen klibin yönetmenliğini ise Devrim Yalçın üstlendi.

Kendi halinde yaşayan garson bir kızın, bir günde değişen hayatını ve aşkın komik hallerini konu alan Kiralık Aşk’ın söz ve müziği Aydilge'ye ait olan jenerik müziği “Sen Misin İlacım?” şarkısı kliplendi. Video klipte Aydilge’ye kendi müzisyenlerinin dışında dansçılar da eşlik etti. Ayrıca Kiralık Aşk’ın sevilen karakterleri Defne ve Ömer’in diziden özel görüntüleri de klipte yer alacak. Sen misin İlacım, çok yakında tüm radyo / TV kanallarında ve dijital platformlarda yer alacak.

Dizinin çok sevilen ve ses getiren müziği, fanlardan gelen yoğun istek üzerine yapım şirketi tarafından klipleştirildi. Ortaks Yapım’ın yapımcısı Müge Turalı Pak, klibi Sertab Erener, Harun Tekin, Demir Demirkan gibi ünlü şarkıcıların kliplerini yöneten Devrim Yalçın’a emanet etti. İlginç kostümleri ile çok ses getirecek klibin styling'ini ise deneyimli modacı Gülay Kuriş yaptı. Video klipte birbirinden eğlenceli kostümler giyen Aydilge klip hakkında “Çok eğlenceli bir klip oldu, orkestra ve dansçılar hepimiz çok farklı kostümler giydik. Bizi tanıyamayacaksınız!” dedi. Çekimlerin tamamlanması yaklaşık 10 saat sürdü.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>