>

ESTETİK

Ameliyatsız Kaş Şekillendirme ve Kaldırma

Ultrason eşliğinde ısı verme yöntemi uygulanarak en fazla 15 dakikada kaşları şekillendirip kaldıran ağrısız sızısız uygulama...
 
   
 
 
     

Sonrasında ilk etkiler anında görülüyor, yaklaşık 2-3 ayda kaşın tam şekli iyice belirginleşiyor. Etkisi ise iki yıl sürüyor. Kaşlar, göz ve burun ile belirli oranlar ve açılar doğrultusunda bir ahenk içerisindedir. Gerek yapısal olarak, gerekse yaşlanmaya bağlı olsun düşük görünümlü kaşlarınıza bir şekil verdirmeniz, yüzünüzü yorgun bitkin bir görüntüden kurtarmanız artık sadece 15 dakika sürüyor.

Erkekler üzerinde de etkili olan ultrason ile kaş şekillendirme ve kaldırma yöntemi, göz kapaklarının hafiflemesini sağlıyor.

Kaş yapısının cinsiyete göre farklılık gösterdiğini, kadınların kaş yapısının genelde kavisli, erkeklerin ise daha düz görünümlü olduğunu belirten Dr. Bora Ok, Kaşların dış kenarlarının aşağı doğru olması bakışları mahzunlaştırdığını, kaşların normal şekline ve açılarına getirilmesinin yüze dinamik bir görüntü kazandırdığını, gözleri vurgulayarak bakışların da daha canlı ve etkileyici olduğunu belirtiyor.

Kısa sürede gerçekleştirdiği kaş kaldırma uygulamasında, kasları saran kas kılıfı üzerine ultrason aracılığıyla ısı vererek bir süre içinde kasların sıkılaşmasını sağlıyor.

Önemli bilgi: Uygulama, kaş eksikliği olan hastalarda kaş ekimi ile birlikte yapılabiliyor, aynı zamanda üst göz kapağında düşüklük ve cilt fazlalığı olan hastalara üst göz kapağı estetiği de uygulanıyor. Sosyal veya iş hayatınıza herhangi bir kısıtlama getirmiyor, kaş veya mimik hareketlerinizde olumsuz bir yan etkisi bulunmuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>