>

EVCİL DOSTLAR

Büyük Kediler Nat Geo Wild Ekranlarında

Aslanlardan kaplanlara, çitalardan jaguarlara kadar pek çok farklı türü kapsayan kedi ailesi...
 
   
 
 
     

Olağanüstü birer avcı ve korkusuz yırtıcı olan kedi ailesinin vahşi doğadaki hayatlarına dair her şey Büyük Kediler ile Mart ayı boyunca her Pazar iki bölüm art arda 19.00’da Nat Geo Wild’da ekranlara geliyor.

National Geographic ise “Büyük Kediler Girişimi” ile bu muhteşem ailenin soylarının tükenmemesi için çalışmalarına devam ediyor.

Aslanlardan kaplanlara, çitalardan jaguarlara kadar pek çok farklı türü kapsayan kedi ailesinin, her biri kusursuz birer avcı ve korkusuz yırtıcı olan üyelerinin vahşi yaşamları, Büyük Kediler ile Mart ayı boyunca her Pazar iki bölüm art arda, 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarına geliyor. Yine Mart ayı boyunca hafta içi her gün 20.00'de ise, bugüne kadar yayınlanmış en güzel Büyük Kedi belgeselleri de Nat Geo Wild ekranlarında olacak.

Bir televizyon programı olmaktan çok daha fazlasını ifade eden Büyük Kediler, aynı zamanda National Geographic tarafından vahşi doğanın bu muhteşem canlıların soyunun tükenmesini engellemek için başlattığı Büyük Kediler Girişimi'nin de bir parçası.

Nat Geo Wild Türkiye ise yardıma muhtaç, sahipsiz ve nesli tehlike altında olan tüm hayvanlar için herkesi #hayvanlariçinkükre hashtag'ini kullanarak sosyal medyada kükremeye ve farkındalık yaratmaya davet ediyor.
Büyük Kediler, Mart ayı boyunca her Pazar iki bölüm art arda 19.00’da Nat Geo Wild’da.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>