>

EVCİL DOSTLAR

Türkiye’de Köpek Evliliği İçin Talepler Artıyor!

Ünlü organizatör köpek düğünü planlıyor…
 
   
 
 
     

Türkiye’de ilk kez geliştirdiği kına gecesi organizasyonu konsepti ile özellikle sosyetenin yakından tanıdığı ünlü organizatör Erol Yıldırım, dünyanın birçok ülkesinde yapılan köpek evliliklerine Türkiye’de de talep olduğunu söyledi. Yıldırım, taleplere göre Türkiye’de ilk kez köpek düğünü yapabileceklerini vurguladı.

Erol Yıldırım, 2006 yılında geliştirdiği kına gecesi konsepti ile özellikle sosyetede yakından tanınıyor. Ünlü organizatör, kurduğu “Kına Organizasyon” adlı şirketle çok sayıda ünlü isim için kına organizasyonlarını yaptı. Robotların dansöz olduğu eğlenceler organize eden Erol Yıldırım, düğün ve etkinlik organizasyonlarında ilkleri sektöre kazandırdı. “Sosyete organizatörü” olarak tanınan ünlü organizatör, şimdi de Türkiye’de ilk kez köpek düğünü yapmayı planlıyor!“Türkiye’de köpek düğünü için talepler oluyor”


Erol Yıldırım, dünyanın birçok ülkesinde hayvan severlerin köpek evliliği organizasyonları yaptığını hatırlatarak, Türkiye’de de köpek ve kedi evliliği gibi taleplerin olduğunu söyledi. Yıldırım, “Köpek düğünü, dünyada çok yeni bir konsept. Hayvan severler arasında bir ritüel haline getirmeye başlandı. Yani insan evlilikleri gibi birçok ülkede yaygın olarak köpek düğünlerine şahit olabiliriz. Türkiye’de de köpek düğünü için organizasyon talepleri oluyor. Geliştireceğimiz konsept ile bu konuda da Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda bir takım planlarımız var; ancak henüz net bir tarih veremiyoruz.” sözlerini kaydetti.

Genellikle safkan köpeklerin eşleşmesi için yapılıyor


“Köpek gelin ve köpek damat, insanlara çok garip geliyor. Ancak insanlar bu vesile ile sıra dışı bir eğlence deneyimleyebiliyor.” diyen Erol Yıldırım, şu bilgileri paylaştı; “Video paylaşım sitelerinde köpek ve kedi düğünleri ile ilgili birçok video görülebilir. Köpek düğünleri, aslında hayvanların sevgisini temsil ediyor. Bazı köpek evlilikleri, safkan köpeklerin eşleşmesini sağlamak için yapılıyor. Böylece cins köpeklerin sayısını artırmak hedefleniyor.” Köpek düğünlerinde organizasyonun tamamen köpek figürlerine odaklandığını belirten Yıldırım, “Evlenecek köpeklere köpek nedimeler eşlik ediyor. Çiçeklerde peluş köpekler yer alıyor. Bu evlilikler yaygın olarak kır düğünü konsepti ile planlanıyor. Bunun gibi birçok detay özel olarak planlanıyor.” diye konuştu.

“Abartılı köpek düğünleri yapılıyor”

Erol Yıldırım, şu bilgileri verdi: “Avrupa’da ve Amerika’da abartılı köpek düğünleri yapılıyor. Hayvan severlerin kurduğu kurumlara bağış toplamak için yapılabiliyor. Ya da sosyete arasında tamamen eğlence için hayvan düğünleri organize edilebiliyor. Bu düğünlerde davetliler genellikle hayvan severlerden oluşuyor. Hayvan dostu bir mekan ve hayvanların olduğu yerde hizmet edebilecek personel seçiliyor. Hem köpekler hem de davetliler için özel yemekler hazırlanıyor; köpek odaklı müzikler çalınıyor ve tabii ki tüm organizasyonda normal bir düğün gibi video ve fotoğraf kayıtları alınıyor.”

“Erol Yıldırım Luxury Event” adından söz ettirecek!

“Erol Yıldırım Luxury Event” markası ile Türkiye’de köpek düğünü konseptini ilk kez uygulamayı planlayan Erol Yıldırım, 2006 yılında Türkiye’de ilk kez kına gecesi organizasyonu tasarladı. Dünya evine girecek kadınlara özel olarak geliştirdiği konsept, yeni bir sektör doğurdu ve yüzlerce firma bu konseptle sektöre katıldı. Çok sayıda ünlü ismin, önde gelen ailelerin ve aşiretlerinin kına gecelerini düzenleyen Erol Yıldırım, “köpek düğünü” gibi dikkat çeken projelerle adından söz ettirecek!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>