>

EVLİLİK

Bekârlığa Veda Partileri

Yeni hayatınızın, mutlu beraberliğinizin kutlanması olduğuna göre bekârlığa eğlenerek veda etmeyi pas geçmeyin.
 
   
 
 
     

Eskiden, bekârlığa veda partisi dendiğinde damadın yakın arkadaşları tarafından, düğün öncesi sürpriz olarak düzenlenen, özellikle de striptizci kızların dans şovu ile biten çılgın partiler akla gelirdi. Gelin ve damat arasında son an krizine de yol açabilen bu dans şovu bu partilerin vazgeçilmezdi. Ama artık durumlar değişti. Günümüzde gelin adayları da bekârlığa eğlenerek, partileşerek veda ediyorlar. Hatta gelinlerde erkek dansçılarla geceye nokta koyabiliyor artık. Yani durumlar tamamen eşitlendi diyebiliriz. Anlayacağınız Türk kültürü ile yakından uzaktan alakası olmayan bu kutlama neredeyse kına gecelerimiz kadar popüler oldu… Eee amaç yeni hayatınızın, mutlu beraberliğinizin kutlanması olduğuna göre bekârlığa eğlenerek veda etmeyi pas geçmeyin diyorum.

Partiniz illa ki yakın arkadaşlar tarafından sürpriz olarak planlanacak diye bir kural yok, arzu ederseniz siz ve yakın arkadaşlarınız her detayla birlikte ilgilenebilirsiniz.

Kabaca 2-3 hafta öncesinden nerede, ne tarz bir parti yapmak istiyorsunuz bunu belirlemelisiniz. Rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Davetli listesini de son haline getirip, birbirinden esprili parti davetiyelerinden yaptırabilirsiniz. Mekâna karar verirken sabahlara kadar çılgınlar gibi dans edeceğinizi unutmayın, mekânın ferahlığını göz önünde bulundurun. Ve tabii ki gecenin olmazsa olmazı fotoğraf çekimi Bence profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşmalısınız. Yıllar sonra o birbirinden komik ve muhteşem karelere bakıp iyi ki bu eğlenceli partiyi yapmışım diyeceksiniz buna eminim!

Evinizde yakın arkadaşlarınıza kendi ellerinizle güzel bir yemekte hazırlayabilirsiniz. Hem de pratik yapmış olursunuz. Ya da yakın bir yere birkaç günlüğüne kaçmak da hoş bir fikir olabilir. Böylece az da olsa dinlenerek düğüne enerji toplamış olursunuz…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>