>

EVLİLİK

En mutlu olduğunuz anları ölümsüzleştirin

Türkiye’nin dört bir yanına giden DaDAgraph fotoğrafçıları, mutluluğun fotoğraflarını sizin için yakalıyor…
 
   
 
 
     

Düğünden doğuma; bebeğin ilk banyosundan vaftiz törenine, kına gecesinden nikaha kadar yaşamınızın en önemli anlarını belgelemek için Türkiye’nin dört bir yanına giden DaDAgraph fotoğrafçıları, mutluluğun fotoğraflarını sizin için yakalıyor…Merkezleri İzmir’de bulunan DaDAgraph, yaptıkları çalışmalarla dikkat çeken Güzel Sanatlar eğitimi almış iki kişilik bir ekipten oluşuyor. Düğün, doğum ve benzeri özel günleri gün boyu fotoğraflayarak sevinçlerinize, heyecanlarınıza ortak olup, onları sizin için unutulmaz karelere dönüştürüyorlar.BİRÇOK SEVDAYA TANIKLIK EDİYORUZ..

DaDAgraph Fotoğrafçıları Ebru ve Serkan, mutluluk dokümanları oluşturmak için yola çıktıklarında, birçok öykü biriktirmeye başladıklarını söyleyerek, “Şimdiye kadar, farklı kentlerde farklı inançlardan pek çok çiftin düğün çekiminde bulunduk, ilk bakışta birbirine çok benzeyen ama detaylarda birbirinden oldukça ayrışan bu düğünlerde renkli sevdalara tanıklık ediyoruz. Bu sevdaları objektifimizle ölümsüzleştirmek, bizim için her seferinde yeni bir heyecan. Aynı zamanda her çekim, yeni tecrübeler ve yeni dostluklar demek.” diyorlar.NİTELİKLİ FARK EDİLİR İŞLER YAPIYORUZ

D.E.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümünü bitirdikten sonra Yüksek Lisansını aynı okulda tamamlayan Fotoğrafçı Ebru Duygu, nitelikli fark edilir işler üretmek amacıyla DaDAgraph’ı kurduklarını belirterek, “Düğün çekimlerimiz hazırlık ve albüm olmak üzere iki aşamadan oluşuyor. Hazırlık aşamasında düğün günü sabahından başlayarak, kuaför sürecini, gelinin evinden alınması ve albüm çekimine kadar olan diğer tüm detayların fotoğraflanmasını kapsıyor. Doğum çekimlerimiz ise hamilelik, doğum anı, doğum sonrası ve bebeğin ilk banyosunun görüntülenmesini içeriyor. Bebeğin aileye katılmasındaki her ayrıntı albüme dönüştürülmek üzere kronolojik olarak belgeleniyor. Mutluluğun dokümanlarını oluştururken, hazırladığımız albümlerin her sayfasını özgün tasarımlarla şekillendiriyoruz” diye konuştu.Türkiye genelinde doğum sonrası ritüelleri de fotoğrafladıklarını belirten Fotoğrafçı Duygu, sünnet töreninden vaftiz törenine, farklı dinlerin doğum sonrası geleneklerini fotoğraf karelerine yansıttıklarını sözlerine ekledi.

Tel: (0532) 505 2882 / (0555) 230 1818
Web:
www.dadagraph.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>