>

EVLİLİK

Erkeklerin Evlilik Kararını Etkileyen Faktörler

Erkek arkadasınız her ne kadar ilişkinizin cicim aylarında havalarda uçuyor da olsa bu size bağlanmak istediği anlamına gelmez.
 
   
 
 
     

SİZE ÂŞIK OLABİLME KAPASİTESİ

Erkek arkadasınız her ne kadar ilişkinizin cicim aylarında havalarda uçuyor da olsa bu size bağlanmak istediği anlamına gelmez. Bir erkek âşık olabilir. Bu, kafasında birini idealleştirme kapasitesine sahip olduğunun bir göstergesi. Bu da, partneri gibi düşünüp hissetmesi ve sahip olduğu ilişkinin eşiz olduğunu düşünmesi anlamına geliyor.

BAĞLANMAYA GERÇEKTEN İNANMASI

Bir erkek size uzun soluklu bir ilişki istediğini söylese bile bunun gerçek olup olmadığını ancak ilişki zora girdiği zaman anlayabilirsiniz. Hazır değilse ilişkinin olumsuz yanlarını kaldıramaz veya sizi kendinden uzaklaştırır ya da ilişkiden tamamen vazgeçer. Bağlanmaya gerçekten hazır olan erkek ise ne problem yaşıyor olursanız olun bunları beraber çözmek için sizinle birlikte çaba gösterir.

ETRAFTA GEZİP TOZMAKTAN SIKILDI

Her ne kadar erkeklerin evlenmeye karar vermeleri için belli bir yaş aralığı olmasa da (hepsi aynı hızda olgunlaşmıyorlar) bir süre sonra, yaşadıkları yüzeysel ilişkiler çekiciliğini kaybetmeye baslar ve daha derin bir ilişki arayışına girerler. Bu kafa yapısına kavuşmalarında, diğer erkek arkadaşlarının da yavaş yavaş evlenmeye, çoluk-çocuk sahibi olmaya başlamalarının da rolü olabilir. Artık kendisiyle beraber gezip tozacak arkadaş bulmakta zorlanır duruma düşer. Ancak en önemlisi etrafında bu kadar çok ciddi ilişki yaşayan insan olduğu sürece o da hayatta kendine dair ne istediğine daha net karar verebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>