>

EVLİLİK

Evlilik İçin Ültimatom Mu Vermelisiniz?

Sevgilinize ültimatom vermenin her şeyi alt üst edeceği bir efsaneden ibarettir.
 
   
 
 
     

Sevgilinize ültimatom vermenin her şeyi alt üst edeceği bir efsaneden ibarettir. Aslına bakılırsa, belki de tam da buna ihtiyacı vardır. Eğer bir süredir beraberseniz ve işleri ilerletmek için size evlenme teklifi etmeye girişmiyorsa, gerçekten de istediğinizi almak için onunla ciddi bir konuşma yapmalısınız

Her çiftin ilişkiyi ilerletiş hızı farklıdır, bu yüzden de şu kadar süre sonra evlilik teklifi konusu gündeme gelmelidir diye bir kural yoktur. Ancak örnek alabileceğiniz bazı ana hatların bulunduğu söylenebilir. Eğer sadece dört veya beş aydır beraberseniz, ne tür bir evlilik yüzüğünün hayalini kurduğunuzu anlatmak için daha çok erkendir. Bu aşamada, daha birbirinizi tanımaya çalışıyorsunuzdur ve yüzükten konu açmak onu şaşırtabilir. Aynı zamanda, bu konuyu konuşmak için yıllar geçmesini beklemek de pek gerçekçi sayılmaz.

Ültimatom verme konusunda pek dikkatli davranmazsanız, bu erkeğiniz tarafından bir tehlike işareti olarak algılanabilir ve kapana kıstırılmış gibi hissetmesine sebep olabilirsiniz. Onu korkutmamak için, ciddi ve sakin olmak çok önemlidir.

Onunla konuşurken sakin davranmanın en kolay yolu, evlilik konusunun sıklıkla aklınıza düşmeye başladığını fark eder etmez onunla bunu konuşmaktır. Eğer duygularınız dolup taşana kadar beklerseniz, konuyu açtığınızda sabırsız görünmeniz kaçınılmaz olabilir ve bu onu sizi dinlemekten alıkoyabilir.

Erkekler ipuçlarıyla uğraşmayı sevmezler, bu yüzden de onlara ne istediğinizi dolaysız olarak anlatarak en iyi sonucu alırsınız. Onu kafanızda kocanız olarak canlandırdığınızı anlatın ona ve onun da sizinle aynı duyguları paylaşıp paylaşmadığını sorun

SONUNDA OLDU!


Size birden bire teklif etmesini bekleyemezdiniz. Unutmayın ki; her şeyi süzgeçten geçirmek için sizin yeterince vaktiniz oldu, ancak bu onun için yeni bir şey. Ona evlilikle ilgili düşüncelerini olgunlaştırması için birkaç hafta verin. Konuyu tekrar konuşmak için başka bir randevu belirleyin ve o zamana kadar konuyu bir daha açmayın.

O bir karar alır almaz, oradan yolunuza devam edip etmemek size kalmış. Bir erkek için evlilik teklifine uygun ortam hazırlayabilirsiniz ancak onu buna zorlayamazsınız. Gerçekten de hazır değilse, onu beklemek mi yoksa hayatınıza onsuz devam etmek mi istediğinize karar vermelisiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>