>

EVLİLİK

Yoksa Sizinle Evlenmek İstemiyor Mu?

Karşı tarafın ve kendinizin gerçek duygularını ortaya çıkarmak için neler yapabilirsiniz, nasıl davranmalısınız?
 
   
 
 
     

İlişkiler, ilişkiler... Her kadının gönlünde bir gün evlenmek duygusu yatıyordur. Bugün evliliğe sıcak bakmayan kadınların birçoğunun ise başından mutlaka bir evlilik geçmiştir. Özellikle kariyer sahibi, genç kadınların en büyük ideali 30 yaşında çocuk sahibi olmaktır. Peki kadınlar bu hayalleri kurarken, gönüllerinin prensi ne yapmaktadır?

Uzun süreli beraberliklerde, ilişkiniz iyice yerine oturduysa, karşı taraftan evlilikle ilgili sözler duymak ve gelecekle ilgili ortak planlar yapmak isteyebilirsiniz. Belli bir yaştan sonra 1,2 seneyi geçen ilişkilerde evlilik planları yapılması doğaldır. Ama kimi beraberliklerde karşı taraf bu konuda vurdumduymaz davranıyorsa, ipleri devralmanın vakti gelmiş demektir.

KARŞI TARAFIN VE KENDİNİZİN GERÇEK DUYGULARINI ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN NELER YAPABİLİRSİNİZ, NASIL DAVRANMALISINIZ?

• Öncelikle ilişkinizde karşılıklı olarak birbirinizi tanımak için zamanaya ihtiyacınız olacak. Beraber olduğunuz kişiyle evliliği düşünmeniz için en az 1 yıldır birbirinizi tanıyor olmanız gerekir. -Yeni bir ilişkiye başlarken kendinizi ve karşı tarafı yeterince tanıdığınıza emin olun ki beklentileriniz onun veremeyeceği noktalarda olmasın. Siz aile kurmak, çocuk sahibi olmak istiyorsanız onun da bu konuya sıcak bakıp bakmadığından emin olun.

• İlişkinizde karşı tarafa dürüst olun, ona zaman zaman evliliğe açık olduğunuzun mesajlarını verin, belki de o sizin evlenmek istemediğinizi düşündüğü için teklif etmekte zorluk çekiyordur.

• Eğer uzun bir süredir çıkıyorsanız ve evliliğe sıcak baktığı halde bu fikrini ve ileriye dönük planlarını sizinle paylaşmıyorsa, sizin değişmenizi istediği veya uygun görmediği yönleriniz mi var diye düşünebilir ve objektif olarak kendinizi ve davranışlarını eleştirebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>