>

GÜNDEM

Dream Line Yachts Türkiye Pazarına Giriyor

Deniz, lüks ve teknoloji “rüya çizgisinde” buluştu.
 
   
 
 
     

DÜNYANIN EN LÜKS YATLARINI ÜRETEN “DREAMLİNE YACHTS” TÜRKİYE’DE DENİZ YATÇILIK AİLESİNE KATILDI

Deniz, lüks ve teknolojinin büyüleyici hikayesini gerçeğe dönüştüren DreamLine Yacht, Türkiye yat pazarına giriyor. Sektörün en güvenilir ismi Deniz Yatçılık ailesine katılan DL Yatları, sofistike tasarımları, tasarımlarındaki zerafet ve çevre dostu standartları ile dünya pazarında “yenilik sembolü” olarak anılmakta.

Ürettiği modellerin rakiplerinden en büyük farkı daha hacimli ve konforolu olması. Üretimde kullanılan ürün kalitesi ve üst sınıf işçilik ile muadillerinden daha denizci ve hibrit opsiyonu ile daha çevreci.

LÜKS, ZERAFET, TEKNOLOJİ, KONFOR, SOFİSTİK ÇEKİCİLİK VE DENİZCİ RUHU…

Dünya yat sektörünün prestij noktası sayılan World Yacht Trophies 2014’ün kazanan markası olan DL YACHTS, ödül aldığı DL 26M ( 5 milyon 350 bin Euro ) modeli sektörün ilgi odağı haline geldi. Sofistike, çekici, lüks, zarif, konforlu, çevreci ve tüm bunların yanında denizci ruhunu kaybetmeden seyir keyfi veren DL Yacht modelleri 26 metre ile 49 metre arasında.

Farklı bakış açısı, yaratıcı çözümler, sonsuz bir tutku ile sanat eseri yapısına sahip olan DreamLine Yachts 35 yıllık tecrübe ve dünya çapındaki yat sahipleri ile yapmış oldukları araştırmalar sonucu istisnai bir dizi sunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>