>

GÜNDEM

Getir Binlerce Barınak Hayvanını Doyuracak

Akıllı telefon uygulaması Getir`den çok özel proje...
 
   
 
 
     

Akıllı telefon uygulaması Getir, Mars Gıda ile birlikte düzenlediği #barınakhayvanlarıdoysun temalı sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında iki ton Pedigree markalı mamayı barınak hayvanlarına götürecek.

Hayvan Hakları Federasyonu’nun (HAYTAP)
desteğiyle 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında gerçekleşecek kampanyada, 1-3 Ekim tarihleri arasında Getir uygulamasını akıllı cep telefonuna indiren herkes “Mama Gönder” butonuna basarak ücretsiz olarak mama gönderebilecek. Ayrıca mevcut kullanıcılar da herhangi bir ücret ödemeden ya da sipariş vermeden barınak hayvanlarının mama ihtiyacını karşılayacak.

Yaklaşık 250 çeşit günlük ihtiyaç ürününü 7/24 istenilen noktaya ortalama 10 dakikada getiren akıllı telefon uygulaması Getir kampanya bitiminde toplanan mamaları HAYTAP ve Karabaş Doğal Yaşam Derneği aracılığıyla Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde mama ihtiyacı olan barınaklara ulaştıracak.

Getir, bebek bezinden cep telefonu şarjına, kadın çorabından çikolataya, kedi-köpek mamasından deodoranta yaklaşık 250 çeşit ürünü 7/24 bulunduğunuz noktaya getiriyor. Dünyada henüz benzeri bulunmayan bir model olan Getir’de ürünler, kredi kartı ile kolay bir şekilde sipariş verilerek ortalama 10 dakikada tüketiciye ulaşıyor. Siparişler Getir’in kendi kuryeleriyle geliyor, haritadan canlı olarak izlenebiliyor. Getir, iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

getir’i AppStore’dan http://apple.co/1K5rNra
Google Play’den ise http://bit.ly/1G9i6kp indirebilirsiniz.
Twitter: https://twitter.com/getir_istanbul
Facebook: https://www.facebook.com/getir.istanbul
www.getir.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>