>

AŞK - CİNSELLİK

Yapacağınız Masaja Seks Katın

İdeal bir masaj ortamı nasıl yaratılır diye merak ediyorsanız sizi yazımızın tamamını okumaya davet ediyoruz…
 
   
 
 
     

Birebir ten teması olarak da düşünüldüğünde masaj zaten oldukça baştan çıkarıcı bir durumdur.

Masajın daha da etkili olması için en az yapılan masaj kadar önemli olan şey ortamdır. İdeal bir masaj ortamı nasıl yaratılır diye merak ediyorsanız sizi yazımızın tamamını okumaya davet ediyoruz…

Yağlar masajın en önemli parçasıdır. Masaj yağları vücut kremlerine nazaran ciltte daha fazla kalıcılık ve cilt üzerinde daha kolay bir akışkanlık için tasarlanmıştır. Bu konuda sizlere aromaterapi masaj yağlarını tavsiye ederiz.

Masaj yaparken tamamen sessizlik daha iyi olur gibi düşünülebilir, ama uzmanlar arada bir sözlü iletişim kurmanın aranızdaki bağı daha da kuvvetlendireceğini söylüyor. Tabi bu sürekli konuşun ve ona gününüzün nasıl geçtiğin anlatın anlamın gelmiyor

Dinlendirici ve rahatlatıcı bir masaj için hareketlerinizin hep yumuşak olması gerekir. Masajın kalbe doğru bir yönde yapılması kan dolaşımını hızlandıracağından daha sağlıklı olacaktır.

Beyaz bir nevresim her zaman ferah ve dinlendirici bir ortam yaratacaktır. Ayrıca yatağın yumuşak olması da önemlidir.

BİRAZ DA TEKNİK BİLGİ VERELİM;


Masajın açılışı her zaman sıvazlama hareketleriyle olur. Burada uzun hareketler söz konusudur ve ellerin tamamı temas halindedir. Beden ısınmaya başlar ve ikinci aşama olan yoğurmaya geçilir. Burada kasları yumuşatmak amaçlanır ve masajın temelini oluşturur. Üçüncü aşama ise kasların arasında biriken toksinleri atmak ve kanın dolaşımını hızlandırmak için uygulanan aşama yani darbelemedir. Son aşama olan titreşim ise kasları dinlendirmek ve yumuşatmak için yapılır.

Masaj bu şekilde tamamlanır...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>