>

GÜZELLİK

Yoğun Bir Güne Hazır Mısınız?

Genç bir yöneticiyseniz, kararlı ve yönlendirici kişiliğinizi ön plana çıkaracak kısa saçlar yüz ifadenizi destekleyecektir.
 
   
 
 
     

Nerede ne yapıyor olursak olalım biz kadınlar dikkat çekmek isteriz. Yoğun iş temposunda bile saçımıza ve makyajımıza özen gösteririz. Kendimize ve işimize saygımızdan bakarız aynalara…

Genç bir yöneticiyseniz, kararlı ve yönlendirici kişiliğinizi ön plana çıkaracak kısa saçlar yüz ifadenizi destekleyecektir. Fazla zamanınızı almadan şekillendirebileceğiniz kısa katlı saçlar ve naturel bir makyaj güçlü kişiliğinizi ortaya koymanıza sağlayacaktır. Mat dudaklar makyajınızı tamamlayacaktır.

REKLAMCILAR

Mesleğiniz çok yönlü olmanızı gerektiriyor ve siz kendinizden sürekli yaratıcılık bekliyorsanız, saçlarınız da kendinizde değişiklik yapmanızı kolaylaştıracak uzun, dolgun katlı bir model veya iri bukleli perma olabilir. Farklı şekiller verebileceğiniz bu kesim renkli kişiliğinizi göz önüne sermenizi sağlayacaktır. Asimetrik balyajlar ve canlı tonlar havanızı değiştirecek, size gece gündüz kullanabileceğiniz bir model oluşturacaktır. Makyajda koyu tonlar kullanarak iddialı yapınızı, farklı tonları bir arada kullanarak da yaratıcılığınızı herkese kanıtlayabilirsiniz.

SANATÇI VE TASARIMCILAR

Değiştirme, etkileme ve paylaşma isteğinizi saçlarınıza da yansıtın. Herkesi etkilemek yaşam biçiminiz ise saçınız için aykırı renkler ve kesimler öneriyoruz. Renkli postişler, orijinal saç aksesuarları, simli makyaj malzemeleri, takma kirpikler ve tırnaklar sizi dikkat çekici yapacak ve yaratıcı kişiliğinizi destekleyecektir. Rujunuzu mutlaka kıyafet ve makyajınıza aykırı seçin.

BANKACI VE SİGORTACI BAYANLAR


Resmi kıyafetlerinizi spor, uçarı saçlarla süslemek ve kendinizi gün boyu rahat hissetmek için saçlarınıza koyu bal rengi balyajlar ve dağınık kesim öneriyoruz. Kıyafetinizi tamamlayacak tonlarda makyaj sizi bütünleyecek ve bakımlı görünmenizi sağlayacaktır. Islak ve parlak naturel tonlarda rujlar modern saç biçiminizi pekiştirecektir.

SOSYAL HAYATINA ÖNEM VEREN EV HANIMLARI

Hem gündelik hayatta hem de sosyal yaşantınızda size zorluk çıkarmadan kullanabileceğiniz düz saçları öneriyoruz. Koyu renkli saçlarınızı dore ve oranj tonlarıyla renklendirin. Böylece saçlarınız hem iddialı hem de gündelik görünecektir. Makyajda açık tonları tercih ederseniz yüzünüz ışıltı kazanacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>