>

GÜZELLİK

Kaslara kuvvet çekiciliğe davet!

Angelina Jolie gibi sımsıkı kalçalara, Jennifer Love Hewitt gibi dik göğüslere, Jennifer Garner gibi düzgün bir karına sahip olabilirsiniz.
 
   
 
 
     
SU SICAKLIĞI ÇOK ÖNEMLİ...
ONLAR dünyanın en ünlü ve en güzel kadınları. Peki bu yıldızlar yoğun tempolarına rağmen vücutlarını nasıl koruyor. İşte dünyaca ünlü starların düzgün bir vücut için yaptıkları egzersizler.

Göğüs kaslarınızı çalıştırın:
Ellerinizi bir duvara dayayın. Ellerinizi hareket ettirmeden vücudunuzu gergin bir şekilde duvardan uzaklaştırın. Dirseklerinizi ve çenenizi duvara dayayana kadar kırın. Ayaklarınızı yerde sabit olarak tutarak duvara doğru gidip, gelin.

Göğüslerinizi sıkılaştırın: Küçük ve esnek bir top bulun. Topu elinizin arasına alın ve sıkın. Bu hareketi boş kaldığınız her zaman yapın.

Bunları da unutmayın: 37 derecenin üzerinde suyla asla banyo yapmayın. Ani kilo değişiklikleri göğüslerin formunu bozar. Kilonuza dikkat edin.

YAĞLARINIZI KASA ÇEVİRİN
Göbeğinizi sıkılaştırın: Sırtınızın üzerine yere uzanın ve bacaklarınızı dizlerinizden kırarak karnınıza doğru çekin. Bunu yaparken ellerinizi ensenizde birleştirin. Diz kapaklarınızı karnınıza doğru çektikten sonra, dirseklerinizi öne doğru uzatarak dizlerinizde birleştirin.

Belinizi inceltin:
Sandalyenin yüksek kısmına elinizi dayayarak ayakta durun. Dizlerinizden birini yukarı kaldırın. Bu sırada boştaki kolunuzu dirseğinizi kırarak dizinize değdirin. Bu hareketi yaparken vücudunuzun dik, karnınızın gergin olmasına özen gösterin.

Bunları da unutmayın:
Güzel bir görüntü için yağlarınızı kasa çevirmeniz gerekir. Bu nedenle bol bol fitness yapmalısınız.

Kaynak: Papatya

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>