>

MODA - STİL

3.Geleneksel “Alışveriş Yaşatır” Şenliği

“Kansersiz Yaşam Derneği” tarafından düzenlenen ve seçkin markaları, ünlü konukları ve tanınmış konuşmacılarıyla ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacağı muhteşem bir gün...
 
   
 
 
     

Alışveriş Şenliği’nden elde edilecek stant kira gelirleri ve giriş bileti gelirlerinin tümü, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda, Türkiye’deki kanser hastası çocukların tedavi süreçlerinin ve hayat kalitelerinin artırılmasını sağlayan, Kansersiz Yaşam Derneği “Sosyal Değişim Projeleri” ne aktarılacak.

SANATÇILARIN “HUZUR YASTIKLARI” SATIŞTA

Birbirinden ünlü sanatçıların, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin gün boyu ziyaret edeceği ve aynı zamanda, Şişli Etfal Hastanesinde ki kanser hastası çocuklarımıza, kendi tasarladıkları “HUZUR YASTIKLARI” ile “5 Kat Umut” olacakları bir gün yaşanacak. Bir yandan da “Gülümse Sen” odamızda kanser hastası çocuklarımızla oyunlar oynayıp, neşe, umut ve mutluluk dağıtacaklar.

“Barış Arduç, Mustafa Ceceli, Nur Yerlitaş, Hülya Avşar, Çagla Şikel, Emre Altuğ, Sermiyan Midyat, Bengü, Begüm Kütük, Merve Özbey, Berk Oktay, Serdar Ortaç, Demet Akbağ, Fettah Can, Burak Özçivit, Murat Boz, Edis”

Kendi stand açarak satış yapacak ünlüler arasında Sinem Ceceli, Pınar Altuğ, Zeynep Ilıcalı, Barış Arduç’un ağabeyi Onur Arduç, ünlü sinema sanatçısı Mete Horozoğlu’nun eşi Elif Horozoğlu ve tişörtleri ile Hülya Avşar yer alacak.

ÜNLÜ ŞEFLER, ÜNLÜ YEMEKLER

Arda Türkmen, Yunus Emre Akkor, Fabio Brambilla, Danilo Zanna, Ugur Volkan Uysal, Bilgi Üniversitesi Gastronomi mutfak sanatı bölümü, Gizem Salkım, Maria Ekmekçioğlu, Dilara Koçak, Murat Bür, Ece Zaim Birbirinden lezzetli yemekleri, tatlıları, önerileri ve değişik tatlar ile stantlarında sizleri bekliyorlar.

Aylar öncesinden seminerlerinin biletleri tükenen Yazar ve konuşmacılarımız sizlerle bir araya geliyor.

SEMİNERLER

11.00-12.00 YELİZ RÜZGAR “Dişi Liderlik” Nergis Salonu
12.00-14.00 BEKİ İKALA “Meleklerle Yaşamak” Mimoza Salonu
14.00-15.00 CAN AYDOĞMUŞ “John of ile buluşmak” Nergis Salonu
15.00-16.00 AYŞE TOLGA “İyi Yaşam ve Bütünsel Sağlık” Mimoza Salonu
16.00-17.00 ERALP CANER “Yeni Bir Ben” Nergis Salonu29 Mart tarihinde 11.00 - 21.30 saatleri arasında İstanbul Raffles Oteli’nin balo salonunda gerçekleşecektir.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>