>

AŞK - CİNSELLİK

Geceyi bitirmek için

Hoşlandığınız kişiyle ilk randevunuz ve hayatınızın en sıkıcı gecesini geçiriyorsunuz. Bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. İşte size kolayca geceden kaçabileceğiniz acil kaçış planları...
 
   
 
 
     
Hasta numarası yapın

Şakaklarınızı ovmaya başlayın ve acı çektiğinizi karşı tarafa hissettirin. Daha sonra da ona çok üzgün olduğunuzu ama hemen eve gidip karanlık bir odada tek başınıza dinlenmeniz gerektiğini söyleyin’.

Suçu patrona atın

İşinizin yoğunluğundan dolayı kendinize ne kadar az zaman ayırdığınızdan bahsedin ve o gece de ofise dönmek durumunda kalabileceğinizi söyleyin.

Erkekler işinizle ilgili söyleyeceğiniz şeylere inanır. Buluşmaya iş kıyafetinizle gidin ve konuşmalarınızda ‘yarın patronlarla önemli bir toplantınız’ olduğunu belirtin.

Cep telefonunuzu kullanın

Cep telefonunuzun alarmını buluşma saatinden 30 dakika sonraya kurun ve çaldığı zaman masadan kalkıp ondan

Bir arkadaşınıza sizi belli bir saatte aramasını söyleyebilirsiniz. Masadan kalkarak kendinize düşünmek için zaman yaratabilir ve bir sonraki hareketinizi planlamak için kendinize elverişli bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Eski dosyaları açın

Onunla birlikteyken sıkılma noktasına geldiğinizi hissettiğiniz an onu eski erkek arkadaşınızın yerine koyun ve ona içinizdeki tüm kızgınlıkları anlatın.

Ona geceye devam edemeyeceğinizi, hemen oradan ayrılmak istediğinizi çünkü çok üzgün olduğunuzu söyleyin.

Ölesiye yorgun olduğunuzu söyleyin

Gözlerinizi ovuşturun ki göz kaleminiz aksın. Ovmaktan kan çanağına dönen gözlerinize bakarken ona bir proje üzerinde çalıştığınızdan günlerdir uyuyamadığınızı söyleyin.

Yorgunluğunuzu ve bitkinliğinizi görmesini sağlayın sonra da kibarca izin isteyerek oradan ayrılın.

Dürüst olun

Gerçeği söylemek zordur ama dürüst olursanız karşınızdaki kişinin size saygı duymasınıı sağlarsınız. Karşınızda oturan adam Brad Pitt’e benzemiyor olabilir fakat bu onun kötü bir insan olduğu anlamına gelmez.

Kibar olun ve ona ‘Seninle tanışmak çok güzeldi ama seninle yeteri kadar ortak yönümüz olduğunu sanmıyorum’ deyin. Ona teşekkür edin, hesabınızı ödeyin ve kalkın. Belki de hayatınızın erkeğine eve dönerken rastlayacaksınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>