>

GÜZELLİK

2011’in Makyaj Renkleri

İşte size 2011’in makyaj renkleri ve stilleri hakkında birkaç tüyo…
 
   
 
 
     

2011 de kendini farklı bir tarza sokmak isteyenler makyajlarından başlayabilir!

BUĞULU BAKIŞLAR

Kim demiş dumanlı bakışlar sadece gri ve siyah tonlarda olmalıdır diye. Bu görünümü yaratmanın en modern yolu; koyu morlar, gece mavileri ve çikolata renkleri kullanmak. Bu tonlar daha zengin ve daha sıcak bir etki yaratır.

KUSURSUZ BİR OJE

Giorgio Armani podyumunda karşımıza çıkan kırmızı tırnaklar, kırmızı ojenin tüm zamanların klasiği olduğunu bir kez daha kanıtladı. Dikkat etmeniz gereken tek şey tırnaklarınızın kısa olması. Giorgio Armani podyumunda karşımıza çıkan kırmızı tırnaklar, kırmızı ojenin tüm zamanların klasiği olduğunu bir kez daha kanıtladı. Dikkat etmen

BAYRAK RENGİ

Kırmızı ruj sürmeyi beceremeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? İşte size basit ama etkili bir tüyo: Dudak hattınızın çevresini kapatıcı ile çerçeveleyin, ardından bu hattın üzerine toz pudra sürün. Bu basit teknik, rujunuzun dudaklarınızın dışına taşmasını ve dağılmasını önleyecektir

HER ZAMAN HAVALI SAÇLAR İÇİN!


Hacimli saçlar yaratmak için; saçlara fön çektikten sonra köpük sürün ve büyük bigudilerle sarıp 15-20 dakika bekleyin. Saçınızı açtıktan sonra başınızı öne eğin ve saçınızın alt bölümünü fırçalayın.

DOĞAL GÖZLER


Nötr renkli, pırıltılı bir göz farı daha canlı ve parlak bakışlara kavuşmanın en pratik yoludur. Etkili bir görünüm elde etmek istiyorsanız, alt göz kapağınızın içine de ten rengi kalem çekebilirsiniz.

AÇIK RENK DUDAKLAR

Dudaklarınızda nötr bir görünüm yaratmak için pembemsi veya açık şeftali tonunda bir ruj kullanın. Hafif bir parlaklık dudaklarınızın daha canlı görünmesini sağlayacaktır.

SIFIR RENK TIRNAK

Temiz ve cilalı tırnakların modası hiçbir zaman geçmez. Derek Lam defilesindeki nötr renkli tırnaklar; gri, siyah, bej kıyafetlere çok yakışmıştı ve çok moda oldu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>