>

GÜZELLİK

5 dakikada kırışıklıklardan kurtulun

Kırışıklıklarınızdan şikayetçisiniz. Hızlı ve etkili sonuç almak istiyorsunuz. İşte size en etkili yol…
 
   
 
 
     
Deja Vu, kırışıklıkları 5 dakika gibi kısa bir sürede hafifletmekle kalmayıp düzenli kullanıldığında kalıcı etki de bırakıyor.


Siz neden Deja Vu olmayasınız?
Sadece yetkili eczanelerden edinebileceğiniz Deja Vu ürünleri Hollywood yıldızlarının da gençlik sırrı, kimler mi? Victoria Beckham, Liz Hurley, Pierce Brosnan gibi ünlü simaların gençlik sırrı olarak da bilinen ve 4 farklı ürünü ile Türkiye pazarında yerini alan DejaVu’ nun serum ve kremi 5 dakikada kırışıklıkları yüzde 90’a varan oranlarda azaltıyor.

Sosyete camiasında ise Cüneyt Kurt, Azade Toner, Esin Demirören, Gürhan Ersin, Neslihan Kozanoğlu Deja Vu çılgınlığına katılanlar arasında.


Sadece bayanlar değil, erkekler de Deja Vu oluyor. Anti-aging dünyasında çığır açan Amerikan markası DejaVu’ nun 4 farklı ürünü tam size göre. Doğal kas gevşetici GABA’ yı içeren kırışıklık kremi ve serumu kırışıklıkları 5 dakikada hafifletirken, dokulara C vitamininden 4 kat hızlı nüfuz eden ESTER-C’ nin antioksidan etkileri de kalıcı etkiyi sağlıyor. Gözaltı bakım ürünü ise morluk ve torbalanmalar için hem kapatıcı hem tedavi edici özelliğiyle arayıp da bulamadığımız bir ürün...Bir de dudak dolgunlaştırıcısı var ki yazın yanınızdan ayıramayacaksınız. Dudaklarınız daha genç ve daha dolgun görünecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>