>

GÜZELLİK

Aktif Olun ve Kalorileri Yakın!

Avon, Active Serisi ile sağlıklı yaşamın kapılarını aralamak isteyenleri, yeni giyim seçenekleri ve egzersiz ekipmanları ile hareketlenmeye davet ediyor.
 
   
 
 
     

AVON hem egzersiz yapmak hem de şık görünmek isteyen kadınlar için seriye; yeni, şık ve sportif giyim alternatifleri eklerken, birçok egzersizi bir arada yapma imkanı veren ekipmanları da sporla yaşayanların beğenisine sunuyor.

Güzelliğe değer katan AVON, Active Serisi’ni yeni kreasyonlarla zenginleştirmeye devam ediyor. Active Serisi, spor yaparken hem şık hem rahat olmanıza imkan verecek tasarımlarıyla egzersiz keyfinizi artırıyor. Serideki yeni AVON Active Sporcu Atleti, teri emerek cildin kuru kalmasını sağlayan teknolojisi ile maksimum spor deneyimi yaşatırken, Active Sırtı Açık Bluz ise yürüyüşlerde aynı zamanda kendinizi güzel hissetmenizi de sağlıyor. Yumuşacık kumaştan yapılmış uzun kollu tunik, esnek kumaş yapısı ile yoga dersleri için mükemmel bir alternatif sunuyor. Active Leisure Bol Eşofman Altı ise her spor için uygun tasarımıyla konforlu bir spor deneyimi sağlıyor.

AVON Active Serisi’nde, vücudunuzu şekle sokmak ve daha formda görünmek için karın, göğüs, üst kol ve sırt kaslarını çalıştıran egzersiz aletleri de bulunuyor. Mekik barı, kapı altına takılabilen yapısıyla, rahat ve düzgün mekik çekebilmeyi sağlıyor ve kolayca düz bir karına sahip olmanıza yardımcı oluyor. Seride; LCD ekranıyla yakılan kaloriyi, kat edilen mesafeyi ve atlama sayısını gösteren ışıklı ip ve üzerinde 12 farklı egzersiz görseli bulunan pilates topu gibi birçok alternatif ekipman da yer alıyor.

AVON Active Serisi ile erkekler de daha fit!


AVON, erkekleri de unutmadı. Ayakkabılar için özel fermuarlı bölmesiyle fark yaratan, ayarlanabilir askıları, su şişesi ve diğer eşyaları taşıma kolaylığı sağlayan hazneleriyle Axton Sırt Çantası, aktif olmak ve kalori yakmak isteyen erkekler için sporu bir zevke dönüştürüyor.

AVON Uzun Kollu Tunik; kampanya fiyatı, 39,95 TL.
AVON Active Sporcu Atleti; kampanya fiyatı, 45,95 TL.
AVON Active Sırtı Açık Bluz; kampanya fiyatı, 44,95 TL.
AVON Active Leisure Bol Eşofman Altı-Gri; kampanya fiyatı, 49,95 TL.
AVON Egzersiz Tekeri; kampanya fiyatı, 31,95 TL
AVON Mekik Barı; kampanya fiyatı, 29,95 TL
AVON Pilates Topu ve Pompa; kampanya fiyatı, 36,95 TL
AVON Işıklı İp; kampanya fiyatı, 24,95 TL
AVON Erkek Spor Çantası; kampanya fiyatı, 45,95 TL
AVON Axton Erkek Sırt Çantası; kampanya fiyatı, 34,95 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>