>

GÜZELLİK

Altın Dokunuşları ile AVON’dan Aksesuarlarda Seçkin Zarafet

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, aksesuarlarıyla da kadınları güzelleştirmeye devam ediyor.
 
   
 
 
     

Signature Square, Signature Station takı setleri ve Quality Pleasures çanta koleksiyonu, modayı yakından takip eden kadınları bekliyor.

AVON, stil sahibi kadınlara sezon trendlerini yorumlayarak birbirinden şık aksesuarlar sunmayı sürdürüyor. AVON’un Global Moda Tasarım ve Trend Direktörleri tarafından tasarlanan aksesuar koleksiyonundaki takıların hepsi hipoalerjenik özellik taşıyor. AVON Global Moda Tasarım ve Trend Direktörü Michael Tomczak, aksesuar tasarımlarında kullandıkları ‘Signature’ ambleminde AVON’un tarihçesinden ilham aldıklarını belirterek “Signature amblemi AVON’un 125 yıllık marka mirasını temsil ediyor. 4 tane A harfinin bileşiminden oluşan amblem, 1950’li yıllardan 70’li yıllara kadar AVON logosuydu. Şimdi onu aksesuarlara taşıyarak yeni bir trend yaratmayı amaçlıyoruz” dedi.

AVON’un yeni Signature Square Koleksiyonu, 9 karat altın kaplamasıyla asaletin ışıltısını kadınlara yansıtıyor. Zarif işlemesiyle dikkat çeken koleksiyonun küpeleri ve yüzüğü cam taşlarla parıldıyor, kolye ucu ise zirkon taşıyla öne çıkıyor.
 Signature Station koleksiyonu ise zarafetiyle dikkat çekiyor. 9 karat altın kaplama olan koleksiyonda kolye ve bileklik yer alıyor. Koleksiyon, mıknatıs kapaklı, altın renkli çok şık hediye kutusu içinde satışa sunuluyor.

AVON’un Quality Pleasures çanta koleksiyonu ise elit bir zevki temsil ediyor. Mor renkli çanta, AVON Signature takılardaki işlemeyi çantalara taşıyor. Çantaların mor rengi, kadınların asaletini sergiliyor. Omuz ve el çantası olmak üzere iki ayrı modeli olan çantalar, bu kış çanta tutkunu kadınların elinden düşmeyecek.

AVON Signature Square Single Drop Küpe, kampanya fiyatı, 18,95 TL
AVON Signature Square Yüzük, kampanya fiyatı, 19,95 TL
AVON Signature Square Kolye, kampanya fiyatı, 26,95 TL
AVON Signature Station Kolye, kampanya fiyatı, 26 TL
AVON Signature Station Bileklik, kampanya fiyatı, 21 TL
AVON Quality Pleasures Çanta, kampanya fiyatı, 52,95 TL
AVON Quality Pleasures El Çantası, kampanya fiyatı, 32,95 T
L
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>