>

SAĞLIKLI YAŞAM

Finspor ile Forma Girmeyecek Vücut Yok!

Dünya markalarının herkese sağlıklı yaşam fırsatı sağlayan kondisyon aletlerini, modern showroomunda birarada sunuyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Finspor, farklı vücut yapıları için "sağlıklı yaşam çözümleri" üreten, herkese uygun kondisyon aletlerini Beşiktaş Ihlamur’daki 4 katlı modern showroomunda sergiliyor. Finspor, showroomunda, 20’ye yakın dünya markası ve onlarca ürün çeşidi sunuyor.

Finspor Showroom’da, Tunturi, Precor, Sports Art, Body Solid, SuperGym, Dunlop, York, Marcy, Advence ve Protech gibi dünyaca ünlü markaların en gelişmiş, çok fonksiyonlu ürünlerinden, son derece ekonomik modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Bisiklet, koşu bandı, kürek, ağırlık istasyonları gibi ev tipi ürünlerin yanı sıra, farklı spor branşlarındaki profesyonellere yönelik modeller de showroomda sergileniyor.

Ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyor


Finspor ayrıca, spor akademisi mezunu uzmanları ile zayıflamak, formda kalmak, vücut yapılarını sağlıklı ve bilinçli biçimde geliştirmek isteyenlere ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyor. Sporseverler showroomdaki uzmanlar gözetiminde hangi ürünün kendisine uygun olduğunu öğrendikten sonra ürünleri deneyip seçimlerini ona göre yapabiliyorlar.


Finspor Showroom Adres:
Nüzhetiye Cad. No:42 / D Beşiktaş-İstanbul
Tel: 0212 259 70 57
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>