>

KÜLTÜR-SANAT

14 Şubat’ta “Sevgili İstanbul”

İBB Kültür, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Sevgili İstanbul” temasıyla özel bir program hazırladı.
 
   
 
 
     

Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu, İBB Kültür Merkezleri ve Beyoğlu Sineması’ndaki etkinliklere tüm İstanbullular davetli.

Sezen Aksu Tribute By Ezgi Köker, Bülent Ortaçgil, Fatih Erkoç, İlhan Şeşen, Ayşegül Aldinç, Tuna Kiremitçi & Eda Baba, Can Gox, Anjelika Akbar & Hakan Aysev, Tuğkan ve Livaneli Orkestrası & Nurdan İpek konserleri ile Zeynep Dadak’ın “Ah Gözel İstanbul” filmi 14 Şubat’ta sevgililere romantik bir gün sunacak.

Sezen Aksu Tribute by Ezgi Köker


İncesaz grubunun solisti aynı zamanda bireysel müzik, albüm çalışmaları ve konserler ile devam eden Ezgi Köker, özel projesiyle 14 Şubat akşamı CRR sahnesine konuk oluyor. Sahnede hem pop hem Türk müziği söyleme biçimiyle Sezen Aksu ile kendini çok bağdaştıran Köker, Sezen Aksu’nun söylediği ama çok söylenmemiş, geniş oktavlı ve Türk Müziği tınıları olan eserlerini seslendirecek. Gitarda Erdem Sökmen, udta Can Kandaz, basgitarda Eylem Pelit, davul-perküsyonda Türker Çolak ve trompet-trombon da Burak Dursun’un sahnede olacağı konserde Ezgi Köker bazı eserlere ud ile eşlik edecek.

Usta isimler sahnede


“Sevgili İstanbul” kapsamında İBB Kültür Merkezleri’ndeki konserlerin tamamı ücretsiz. Bülent Ortaçgil Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde, Fatih Erkoç Dr. Enver Ören Kültür Merkezi’nde, İlhan Şeşen Fatih Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde, Anjelika Akbar & Hakan Aysev İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde, Mazhar Alanson Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde, Ayşegül Aldinç Cem Karaca Kültür Merkezi’nde, Can Gox Sancaktepe Eyüp Sultan Kültür Merkezi’nde, Tuna Kiremitçi & Eda Baba Başakşehir Kültür Merkezi’nde, Tuğkan Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde, Livaneli Orkestrası & Nurdan İpek Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde İstanbullularla buluşacak.

Kültür merkezlerindeki konserlere ait ücretsiz biletler İstanbul Senin uygulamasından, CRR Konser Salonu’ndaki konsere ait biletler ise Biletix’ten temin edilebilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>