>

GÜZELLİK

Anew Power Serum’un Marka Yüzü Şevval Sam

Yeni Anew Power Serum ile 1 haftada cildinizde %100 gözle görülen etki…
 
   
 
 
     

Cilt bakım ürünlerinde Saf Retinol’ü ve Alfa Hidroksi Asit Teknolojisi’ni kullanan ilk güzellik şirketi olan Avon, şimdi de ödüllü Protinol Teknolojisi ile kolajen desteğini geniş tüketici kitlesiyle buluşturuyor. Devrim yaratan ödüllü Protinol teknolojisinin en yeni ve en güçlü üyesi Anew Power Serum ile sadece 1 haftada çok daha genç ve sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümüne sahip olmak, artık imkansız değil.

Cilt bakımı rutinleriyle güzel ve parlak bir cilde sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Devrim yaratan ödüllü Protinol teknolojisinin en yeni ve en güçlü üyesi Anew Power Serum ile sadece 1 haftada çok daha genç ve sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümüne kavuşmak artık bir imkansız değil. Şimdi sadece 1 haftada % 100 gözle görünür sonuçlar sağlayan yeni Anew Power Serum ile mucizelere inanma zamanı!

AVON Anew Power Serum’un marka yüzü Şevval Sam


Kozmetik endüstrisinde çığır açan 20’den fazla yeni ve birçoğu patentli teknolojiyi hayata geçiren AVON, ödüllü protinol teknolojisiyle kozmetik dünyasında öncü olmayı sürdürüyor. Oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, Anew Power Serum’un marka yüzü oldu. Şevval Sam marka ve ürün hakkında; “Avon, kadınların en çok bildiği, en samimi bulduğu ve hem ürünleri hem de iş modeliyle hakkında en çok konuşulan markalardan biri. Marka ile yolumuz ise gerçekten bir mucize olduğuna inandığım Anew Protinol Power Serum için kesişti. Anew Protinol Power Serum ile tanıştıktan sonra artık “eski Şevval değilim” diyorum, çünkü sadece bir haftada serumun %100 gözle görünen etkisi başladı. Cildimdeki farkı yakından görebiliyor ve hissediyorum. Kadınları her alanda destekleyen bir marka ile aynı amaç doğrultusunda ilerlemek, benim için çok kıymetli. Avon’un marka olarak duruşu, ürünlerinin özgün içerikleri, her kadına hitap etmesi, benim marka ile bağ kurmamı da ayrıca kuvvetlendirdi. Böylesine kadınların yanında olan bir marka ile işbirliğine girmek, gurur verici. Şimdi sadece 1 haftada % 100 gözle görünür sonuçlar sağlayan yeni Anew Power Serum ile mucizelere inanma zamanı! Tüm kadınlara “Protinol Devrimine Sen De Katıl!” diyorum.”

AVON Ticari Pazarlama Direktörü Özlem Çitçi; “Protinol ile son 10 yılın en heyecan verici keşiflerinden birini gerçekleştirdik ve Anew serimiz ile cilt bakımından sonuç almak için çok pahalı ürünlere veya aylarca beklemeye gerek kalmadığını gösteriyoruz” 135 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden Avon’un Ticari Pazarlama Direktörü Özlem Çitçi; “Avon olarak dünyada 135 yıldır, Türkiye’de 27 yıldır kadınların hayatlarının iyileşmesi için çalışıyoruz. Avon ailesine katılarak kendi işinin sahibi olan, çalışan, üreten, sevdiklerine ve birbirlerine destek veren Türkiye’de yüzbinlerce, dünyada milyonlarca kadının gücünü taşıyan bir güzellik markasıyız. Dünyanın en büyük güzellik şirketi olmayı değil, dünya için çalışan en iyi güzellik şirketi olmayı” hedefliyoruz. Yıllardır kalite ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla geliştirdiğimiz çok özel ürünlerimizle güzelliğin demokratikleşmesi ve herkes için erişilebilir olması için çalışıyoruz. Protinol ile son 10 yılın en heyecan verici keşiflerinden birini gerçekleştirdik ve Anew serimiz ile cilt bakımından sonuç almak için çok pahalı ürünlere veya aylarca beklemeye gerek kalmadığını gösteriyoruz” dedi.

AVON Cilt Bakımı Kategori ve Marka Müdürü Menekşe Yüksel; “Mucize değil, Protinol etkisi”

Avon’a özel, ödüllü Anew Protinol teknolojisi, herkeste doğuştan bulunan ama sonrasında azalan bebek kolajeninin üretimini destekliyor. AVON Cilt Bakımı Kategori ve Marka Müdürü Menekşe Yüksel ürün ve teknoloji hakkında; “Böylesine önemli bir formülün işleyişini görmek ve güçlü bir bileşeni keşfetmek, AVON olarak gurur verici. Ödüllü protinol teknolojisi, cilt bakımında güçlü bileşenler sayesinde yan etkiler olmadan sadece yedi gün içinde sonuçları çıplak gözle görmeyi sağlıyor. Yeni Anew Power Serum, içeriğindeki Protinol ikili kolajen desteğiyle cildi güçlendirirken, Niacinamide ile ciltteki kolajeni koruyor ve cilt yüzeyini yeniliyor. Çok daha genç görünen ve sağlıklı ışıldayan bir cilde sahip olmak Anew Power Serum ile sadece 1 haftada artık mümkün. % 100 gözle görünen sonuçlar sağlayan özel serum, sağladığı kolajen desteğiyle cildi güçlendiriyor, ciltteki kolajen kaybını önlüyor ve cildin daha tazelenmiş görünmesine destek veriyor. Serum ile sıkılaşan cilt, aynı zamanda sağlıkla ışıldıyor. Cildi tazeleyen ve güçlendiren protinollü serum gözenek görünümünde de azalmaya, cildi pürüzsüzleştirmeye, daha güçlü ve esnek hissedilen bir cilde sahip olmayı sağlıyor. dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>