>

MODA - STİL

Modern kadının temel aksesuarı...

Dünyaca ünlü tasarımcı Anna Sui’nin tasarımını yaptığı Anna Sui Mobile by Samsung, New York Moda Haftası’nda kullanıcılarla buluştu.
 
   
 
 
     
New York Moda Haftası’nda Samsung rüzgarı

Dünyaca ünlü tasarımcı Anna Sui’nin tasarımını yaptığı Anna Sui Mobile by Samsung, New York Moda Haftası’nda kullanıcılarla buluştu.

Ünlü moda tasarımcısı Anna Sui, Samsung E315 için geliştirdiği Anna Sui Mobile by Samsung çalışmasıyla modern kadının temel aksesuarları arasında yer alan cep telefonunu yenilikçi bir açısıyla yorumladı. New York Moda Haftası kapsamında sınırlı sayıda üretilen ve Samsung ve Voque dergisi tarafından sunulan Anna Sui Mobile by Samsung, Anna Sui’nin trend belirleyici çizgilerini taşıyor ve yüksek teknolojiyi en son moda eğilimleriyle birleştiriyor.


Cep telefonlarının kişisel tarzı göstermede en fazla görünen aksesuarlardan biri olduğuna dikkat çeken Anne Sui, “Anna Sui Mobile by Samsung favorilerim arasında mor, metalik siyah, kelebek, glam rock, eski şıklıklar gibi Anna Sui karakteristiğine ait şeyler yer alıyor” dedi.

Anna Sui’nin illüstrasyonlarının ekran koruyucu olarak yer aldığı Anna Sui Mobile by Samsung, kameralı bir cep telefonu olarak yaşam biçimini ifade eden ve dış dünyaya açılan bir kapı olarak tasarlandı. Anne Sui imzasını taşıyan çanta ve Sui Rouge #371 ruj ile birlikte sunulan cihaz, ABD pazarında T-Mobile tarafından www.AnnaSuibySamsung.com adresinde satışa sunuldu.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>