>

GÜZELLİK

Anew Ultimate göz kremi

Yeni altın renkli göz kremi, göz çevresindeki hassas cildi düzgünleştirmek ve kusursuz bir görünüm kazandırmak için nazik, yaşlanma karşıtı maddeler içermektedir...
 
   
 
 
     
Anew Ultimate Olgun Ciltler için Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi (Anew Ultimate Eye Cream)


Avon'un yeni ürünü Anew Ultimate Eye Cream olgunlaşmış göz çevresindeki hasarları onarmak ve daha genç bir görünüm için yüksek performanslı Anew teknolojilerini içeren Ultimate Eye Fusion KompleksiyleTM formüle edilmiştir.

Altın renkli göz kremi, göz çevresindeki hassas cildi düzgünleştirmek ve kusursuz bir görünüm kazandırmak için nazik, yaşlanma karşıtı maddeler içermektedir. İlk uyguladığınız andan itibaren etkilerini hissedeceksiniz. Koyu renk halkaların görünümü yumuşarken, cilt dokusu daha pürüzsüz ve kadifemsi ve göz çevreniz daha parlak, ışıltılı ve genç görünümlü olur.

Ürünü 1 hafta boyunca düzenli olarak kullandıktan sonra, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azaldığını, cildinizin berraklaştığını, koyu renk halkaların görünümünün azaldığını ve daha genç yeniden canlanmış bir görünüme kavuştuğunuzu göreceksiniz. Ürünü iki ay boyunca düzenli kullandığınızda ise; göz çevrenizdeki cildin toparlandığını, yaşlanmayayla ilgili kırışıklıkların azaldığını ve daha genç göründüğünüzü farkedeceksiniz.

32 kişi üzerinde yapılan klinik kullanım çalışmasının sonuçlarına göre, ürünü 2 hafta kullandıktan sonra, çalışmaya katılan kişilerin %100’ünün göz altındaki cilt dokusunda %97’sinin ise cilt berraklığında düzgünleşme gözlemlendi. Panelistlerin %85’inin kazayağı bölgesinin genel görünümü düzgünleşti ve %73’ünün kazayağı bölgesi ve göz altındaki kırışıklıklarda %76’sının ise göz kapaklarındaki kırışıklıklarda düzgünleşme gözlemlendi. Dünyada ilk kez bir kozmetik firması tarafından kullanılan BTC (Biyomechanical Tissue Characterization Unit) yöntemiyle göz çevresinin sıkılık, esneklik ve yumuşaklığını önemli derecede artırdığı ölçülüp, ispatlanmıştır.

Bileşiminde bulunan A vitamini cildi yumuşak ve pürüzsüz tutar ve kırışıkları azaltırken, C vitamini melanin sentezini düzenleyerek cilt rengini açar. Zeytin yaprağı özü ise biyoflavoidler ve polifenoller gibi aktif maddeler içerir ve antioksidan ve serbest radikal yakalayıcı aktivitelere sahiptir. Silika taneleri optik yayıcı özelliğiyle ince çizgi ve krışıklıkların görünümünün azalmasını sağlarken tatlı su incisi tozu ise cildi pürüzsüz, yumuşak ve parlak görünümlü tutar. Dermatolog ve oftalmolog tarafından test edilmiş olan ürün, komedojenik ve hipoalerjeniktir. Hassas ciltlerin kullanması için uygundur.

Kullanımı: Yüzük parmağınız kullanarak göz altı, göz kapakları, kaş çevresi ve yan yüz bölgesi (mimic çizgileri) dahil olmak üzere, göz çevresine sabah ve akşam nazik şekilde masaj yaparak uygulayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>