>

GÜZELLİK

Angel Innocent

Angel’ın hassas, duygusal dünyasında doğan bir çocuğun duygusallığı ve çekiciliği üzerine kurulmuş, kendini hissettiren bir kreasyon: ANGEL INNOCENT
 
   
 
 
     
Muzip, Neşeli, Hayat Dolu ve Cüretkar Bir Melek!

Aydınlık, ışıldayan bir dünya.

Sabırsız, sürprizlerle dolu, muzip, masum, samimi. Çocuksu bir bakış, yeni duyguları keşfetmenin sade zevki, isteklerimizin ve tepkilerimizin bizi yönlendirmesi ve merakımızı tatmin etmek.

Yaşam sevinci ve yeniden doğuşun ferahlığıyla dolu, ışıldayan bir parfüm.

Angel Innocent yaratıcılığını ve doğallığını size çekinmeden sunuyor. Cazibesi ile baştan çıkarıyor…

Aydınlık nefesi ile yayılan neşeli bir melodi.

Işıltılı bir başlangıç:
Biraz ekşi, biraz tatlı ve yanardöner renklerin neşeli bahçesi. Kırmızı meyve ya da frenküzümü reçellerini anımsatan notalar.

Tatlı notalarla birliktelik:
Badem şekeri ya da taze pişirilmiş beze kokuları bizi sarmalıyor.

Parfüme modern bir yaklaşım.
Angel Innocent parfüme modernizm ve sadelik katan yeni bir hareket yaratıyor. Beyaz bir bulutla dekore edilmiş gök mavisi spreyli şişede satışa sunulan Angel Innocent kapağını yerinden çıkartmadan parfümün ışıltılı bulutuna girmenizi sağlıyor. Şişenin üzerindeki kristal şeffaflığındaki mavi yıldıza bastığınızda uçuşan göz kamaştırıcı notalar sizi mutlulukla kucaklıyor. Kolay kullanımı ve hafif yapısıya Angel Innocent ofiste, çantada, tüm zamanlarda en yakın partneriniz olacak. Bununda ötesinde açma / kapama sistemi sayesinde parfümünüzü heryerde güvenle yanınızda taşıyabileceksiniz.

Ve bu etkileyici parfüme yeni bir ürün eklendi:

Innocent Roll-On Deodorant

Innocent parfümünün bulutu ile sarmalanmış. Yumuşak ve ferahlatıcı. Uzun süre etkili… 50 ml’lik ambalajıyla 40.000.000 TL’den satışa sunulmuş.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>