>

AŞK - CİNSELLİK

Dokun bana!

Sevgilinizin vücuduna dokunurken doğru teknikleri kullanırsanız seksten alacağı zevkin ikiye katlanacağını biliyor muydunuz?
 
   
 
 
     
"Body Heat’ adlı kitabın yazarı Dr. Mark S. Blumberg konuyla ilgili bakın neler söylüyor: ‘Farklı dokunuşlarla ve vücut ısısında yapacağınız değişikliklerle beraber olduğunuz erkeğe yatakta o zamana kadar tatmadığı şeyleri yaşatmak elinizde’. Onu çıldırtacak teknikler yazımızın geri kalan bölümünde…

Vücut ısısını yükseltin

Sevgilinizin vücut ısısı yükseldiğinde teni daha hassas olacağından dokunuşlarınızı daha derinden hissedecektir. Dr. Blumberg şöyle konuşuyor: ‘Vücut ısısının yükselmesi kan dolaşımını hızlandırır bu da teninin her türlü dokunuşa daha duyarlı olmasını sağlar’. ‘The Pleasure Zone’ adlı kitabın yazarı Stella Resnick sevgilinizin vücut ısısının seksten aldığı zevkle doğrudan bağlantılı olduğunun altını çizerek şunları söylüyor: ‘Tenine üflediğinizde sıcak nefesiniz vücut ısısında bir değişiklik yaratır ki bu da onu doruğa çıkarmak için atılan en güzel adımdır’. Ona oral seks yapmadan önce bir yudum sıcak su alın ve yutun. İkinci yudumu yutmayın ve oral sekse başladığınızda teninin suya değmesini sağlayın. Ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Sert kadını oynayın

Erkekler yatakta sert olan kadınlardan hoşlanır. Resnick bu konuyla ilgili şunları söylüyor: ‘Erkekler yatakta kendilerinden daha agrasif ve vahşi olan kadınlara bayılır. Kadının şevhetli ve tutkulu olduğunu görmekten çok hoşlanırlar’. Onu deliye çevirmek için içinizdeki hayvansı duyguları dışarı çıkartmayı deneyin. Örneğin saçını çekin. Bu ona acı değil zevk verecektir.

Ya da misyoner pozisyonunda sevişirken poposunu sıkın. Sonuçtan memnun kalacaksınız.

Soğuk şeylerle oynayın

Sevgilinizin vücut ısısını düşürürseniz yaptığınız şeylere karşı daha yoğun bir tepki verecektir. Lehigh Üniversitesi’nden Dr. Maria Bykhovskaia konuyla ilgili bakın neler söylüyor: ‘Sinir hücreleri vücut ısısındaki en küçük bir değişikliğe bile tepki verir. Soğuk bir nesneyle vücudunun herhangi bir yerine dokunursanız bu bir zincir reaksiyonuna dönüşerek tüm vücudunu kaplar’. Onu çok etkileyecek olan bu hareketi yapmanın en basit yolu bir buz parçası kullanmaktır. Sevgilinizle sevişmeye başladığınız ilk dakikalarda elinize bir buz parçası alın ve bunu onun terli vücudunda gezdirin. Buzun yararlarından biri de verdiği enerjiyle erkek arkadaşınızın daha uzun süreli sevişmesine olanak sağlaması.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>