>

MODA - STİL

Ünlülerin tercihi Yazbükey takıları artık Bilstore’da

Björk, Gwen Stefani ve Mick Jagger’ın tercihi Yazbükey, İstanbul’daki aksesuar tutkunlarının beğenisine sunuldu. Siz de kendinizi bir “star” gibi hissediyorsanız, Bilstore’a mutlaka uğramalısınız.
 
   
 
 
     
Markaların seçilmiş ürünlerini farklı bir mimari konseptte alışveriş tutkunlarının beğenisine sunan Bilstore’un geniş ürün yelpazesine “Yazbükey”’in aksesuarları da eklendi. Björk ve Mick Jagger gibi dünyaca ünlü yıldızların tercihi olan Yazbükey aksesuarları, renkli ve sıra dışı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


“Kıyafet olmayan her şeyi” aksesuar olarak tanımlayan Yaz ve Emel kardeşlerin yarattığı Yazbükey markasının aksesuar serisinde küpe, kolye, yaka iğneleri ve çantalar yer alıyor. İlgi çekici formlardaki deri, metal gibi farklı malzemelerin kullanıldığı aksesuarlar, renkli boncuk ve taşlarla süslenerek ince detaylarla farklılaştırılıyor.


Yaz ve Emel kardeşlerin, sinemadan, masallardan ve müziğin farklı renklerinden ilham alarak tasarladıkları aksesuarlar, Bilstore Abdi İpekçi ve Kanyon mağazalarında tarzına düşkün olan herkesi bekliyor.

Bilstore Abdi İpekçi 10 Tel. 0212 234 06 62
Bilstore Kanyon 87 Tel. 0212 353 05 40


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>