>

GÜZELLİK

Annenizin saçlarını, güneşten koruyun

Bc bonacure sun - Yaz için akıllı saç bakımı güneşten korunmanın da ötesinde...
 
   
 
 
     
Annenizi, 8 Mayıs’ta bu kez farklı ve faydalı bir armağanla, “sağlıkla” hediyelendirin. Saç uzmanı Schwarzkopf Professional’ın bc bonacure sun serisi ile annenizin saçları, yazın güneşinden korunsun, sağlıkla parlasın.

Sadece UV-koruma sağlamakla kalmayan, aynı zamanda saça ekstra nem sağlayan bc sun ürünleri annenizin saçını yeniden canlandırarak size güzel ve parlak saçlar sunuyor.


Böylelikle annenizin güneş, tuz, rüzgar ve klora maruz kalan saçları, ihtiyacı olan özel koruma ve yoğun bakıma kavuşuyor. Üstelik tertemiz olup, korunuyor ve bakımlı bir görünüme kavuşuyor.

bc bonacure sun serisi dört üründen oluşuyor:

Saç ve Vücut Şampuanı, ayçiçeği yağı içeriyor. Güneş ışınlarıyla yıpranan saçları nazikçe temizleyip yeniden yapılandırıyor.


Şekillendirici Bakım Köpüğü içeriğindeki portakal ekstresi ile canlandırıcı bakım ve mükemmel şekillendirme sağlıyor. Alkol içermeyen özel formülü sayesinde kolay uygulanıyor ve saça ekstra nem sağlıyor.

Güneşten Korunma Spreyi suya dayanıklı UV-koruması sağlıyor. Saçı güneş ışınlarının zararlarından koruyup, ekstra nem veriyor. .

Güneş Sonrası Bakım Kürü, pantenol içeriyor. Güneş ışınları ile yıpranan saçlara nem kazandırarak yeniden canlandırıyor.

bc bonacure sun serisi ürünlerini Eczacıbaşı Schwarzkopf salonlarından temin edebilirsiniz.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>