>

GÜZELLİK

Aromaterapinin büyüsü

Dinlendirici ve Gevşetici Lavanta, Canlandırıcı Nane, Tutku Arttıran Ylang Ylang, Bergamot ürünleri ile aromaterapi dünyasına yolculuk...
 
   
 
 
     
Dinlendirici ve Gevşetici Lavanta, Canlandırıcı Nane, Tutku ve Duyarlık Arttıran Ylang Ylang, Enerji Verici Bergamot ürünleri ile aromaterapi dünyasına yolculuk...

The Body Shop gün boyu neşeli, enerjik ve pozitif olmak veya stresli bir günün ardından yorulan zihnini ve bedenini dinlendirmek isteyenler için çok zengin bir Aromaterapi serisi hazırladı. Zor bir güne başlarken bergamot, gün sonunda yorgunluk atmak için lavanta, zihin çalışmaları için nane, duygusal anlar için ylang ylang...

Aromaterapinin zengin dünyasında sizleri gizemli ve egzotik bir yolculuğa çıkaran The Body Shop Aromaterapi ürünlerini hem içeriklerine hem de biçim ve kullanım alanlarına göre seçmek mümkün. Tam ve güçlü bir etki elde etmek için belli bir ürün serisinin tümü veya isteğe göre banyo ürünleri, masaj yağları, body mist veya losyon formlarından biri tercih edilebiliyor.

Kökleri eski çağ uygarlıklarına kadar giden aromaterapinin bilimsel olarak kanıtlanmış olan yararları ilk uygulamadan itibaren rahatlıkla gözlenebiliyor. The Body Shop Aromaterapi ürünleri kolayca kullanılabilen ürünlerdir. Bu nedenle ev ortamında güvenle uygulanabilirler. The Body Shop’ın tüm ürünlerinde olduğu gibi Aromaterapi serisinde de yalnızca doğal ürünler kullanılmaktadır.

The Body Shop’un bu çok özel ve etkileyici Aromaterapi serisi günlük aromaterapi ürünleri ve aromaterapi yağları olmak üzere iki ana grup içeriyor. Günlük aromaterapide dört ürün serisi bulunuyor: Dinlendirici ve Gevşetici Lavanta, Canlandırıcı Nane, Tutku ve Duyarlık Arttıran Ylang Ylang ile Enerji Verici Bergamot. Yararlarını herkesin kabul ettiği saf temel yağlar içeren bu ürünler, deneyimli olsun olmasın herkesin ev ortamında rahatça kullanabileceği ürünlerdir. Gündelik seri kişiyi, daha yoğun etkileri olan aromaterapi yağları grubuna hazırlar. Aromaterapi yağlarında üç baz yağ ve dokuz temel ve iki karışım yağ vardır.

Bu seride bulunan Dinlendirici ve Gevşetici Lavanta sıcak banyoya katılınca uyku getirir. Bu nedenle yorgunluk ve gerginlik giderici olarak kullanılabilir. Canlanmaya ihtiyacı olanlara ise Nane serisi önerilmektedir. Bir sıcak iklim ürünü olan Bergamot ise bu tür iklimlerde özellikle enerji verici olarak kullanılmaktadır. Bergamot’un moral ve cesaret aşıladığı da genel olarak aromaterapide kabul edilen bir görüştür. Egzotik bir bitki olan Ylang Ylang aromaterapide tutku ve duyarlık artırıcı olarak kullanılır.Aromaterapi dünyasını keşfetmek için daha ne bekliyorsunuz?

Sayılarla The Body Shop
51 ülkede 1.900’den fazla satış noktası bulunan The Body Shop, toplam 25 dilde ve 12 saat diliminde hizmet veriyor. Her yarım saniyede, bir ürünün satıldığı The Body Shop satış noktalarında bulunan 600’den fazla ürün ve 400’ü aşkın aksesuvar numulerini, yılda ortalama 77 milyon müşteri deniyor. 1999 yılında Tüketiciler Derneği tarafından İngiltere’nin en güvenilen markası seçilen The Body Shop, 1997’de ise uluslararası markalar arasında dünyada 28’inci, perakende alanında da 2’nci sıraya oturdu. Financial Times gazetesinin uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticileri arasında yaptığı ankette, en güvenilir markalar arasında 27’nci seçilen The Body Shop, yalnızca 25 ürünle başladığı serüvenine, ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. Dünyada her ay ortalama iki The Body Shop açılması da bu heyecanın en büyük göstergesi.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>