>

GÜZELLİK

Artık #Selfie Değil #Elfie Zamanı

#elfie hashtagi ile şimdi bakımlı ellerini göstermenin tam zamanı…
 
   
 
 
     

Bakımlı ellerinin fotoğrafını #elfie ve #neutrogena hashtagiyle paylaşanlar kazanıyor. Neutrogena® Türkiye, 23 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında devam edecek #elfie kampanyasıyla bakımlı ellerinin fotoğrafını Instagram ve Twitter’da paylaşanlar arasından seçilen en güzel #elfie’lere sürpriz hediyeler kazandırıyor.

#elfie hashtagi ile şimdi bakımlı ellerini göstermenin tam zamanı…

Elfie akımına uymak çok basit; bunun için Instagram ya da Twitter hesabınızın olması yeterli. Sonrasında ise ellerinizin bakımlı ve hoş göründüğünü düşündüğünüz bir anda, güzel bir arka planla fotoğrafını çekiyorsunuz ve elfie hashtag’i ile paylaşıyorsunuz. Rengarenk ojelerinizle, tarz yüzüklerinizle ellerinizi Instagram’da, elfieler.com ’da herkese göstermiş oluyorsunuz. En çok beğenilen 5 #elfie sahibine ise Neutregena, bir senelik bakım kremi seti hediye ediyor.

Devir #elfie devri!


Kampanya 7-8 şubat, 14-15 şubat tarihlerinde mağaza içi aktiviteleriyle devam ediyor. Neutrogena severler, bu aktivitelerde ellerini eğlenceli aksesuarlarla süsleyip #elfie’lerini çekebilecek ve 1 senelik Neutrogena Bakım kremleri seti kazanmak için Facebook’taki yarışmaya katılabilecek. Ayrıca, Neutrogena El&Vucüt Bakım ürünlerinden herhangi birini alan müşterilere anında el masajı hediye!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>