>

GÜZELLİK

Aşkı Teninizde Hissedin!

Sevgililer gününde aşkınızı tazelemeye ne dersiniz? Modunuzu Aşka hazırlayın! Bu özel günde The Body Shop ürünleri ile sevgilinizi yeniden keşfedin!
 
   
 
 
     
The Body Shop ile
Aşkı Teninizde Hissedin!

Sevgilinize dokunduğunuzda aşkınızı hissetmesini ve onunla birlikte egzotik bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız bu sevgililer gününde programınıza romantik bir masajı da ekleyin...

The Body Shop aromaterapi ürünlerinin bir üyesi, zengin içerikli duyarlılık artıran, hisleri uyandıran ve afrodizyak özelliği ile ün salmış Ylang Ylang serisi, sevgililer gününde en cazibeli hediye olmaya aday. Aşkınızı tazeliyeceğiniz bu sevgililer gününde Ylang Ylang Vücut Kremi veya Masaj Yağı ile hislerinizi canlandırın! Masajın tüm tamamlayıcılarını The Body Shop mağazalarında bulabilirsiniz...

Sevgilinizin ruhunu okşamak için belli bir ürün serisinin tümü veya isteğe göre banyo ürünleri, masaj yağları, body mist veya losyon formlarından biri tercih edebilirsiniz. Ev ortamında güvenle uygulanabilen The Body Shop aromaterapi serisinde de yalnızca doğal ürünler kullanılmaktadır.

Sevgililer gününe özel ürünleri görmek için acele edin, özellikle kalp şeklinde sabunlar ile hem kendinizi hem de sevgilinizi şımartabilirsiniz. Sevgililer günü hediye alışverişinizde The Body Shop mağazalarında daha birçok sürpriz sizleri bekliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>