>

GÜZELLİK

Avon, 2003'ün Yüz Güzellerini Seçti!

Avon Yüz Güzeli birincisi Adana’dan "Gülden Dudarık" oldu! Yarışmanın ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
AVON, 2003’ÜN YÜZ GÜZELLERİNİ SEÇTİ!

Doğrudan satış sektörünün lideri AVON’un, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ve Türkiye genelinden yaklaşık 2000 kişinin başvurduğu geleneksel "Yüz Güzeli Yarışması 2003" sonuçları 14 Ağustos gecesi yapılan yarışmayla belli oldu.

18 yaşını doldurmuş, herhangi bir güzellik yarışmasında dereceye girmemiş ve profesyonel olarak mankenlik veya modellik ile uğraşmayan herkesin katılabildiği "Avon Yüz Güzeli Yarışması 2003"de elemeler geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da zorlu geçti.

Hilton Oteli’nde düzenlenen ödül töreninden Salih Pehlivan tarafından saçları, Avon Colour serisi ürünleri ile makyajları yapılan güzeller uygulamadan sonra kendilerini tanıyamadı. Avon Genel Müdürü Ron Griffiths, Erberk Model Ajansı’nın sahibi Neşe Erberk, Erberk Ajans mankenlerinden Noella Nance, Elele Dergisi Yazı İşleri Müdürü Nilüfer Pazvantoğlu ve Fotoğraf Sanatçısı Adil Gültekin’den oluşan jüri üyeleri, 2000’e yakın katılımcı arasından seçim yapmakta zorlandılar.

Avon Yüz Güzeli Oldular, Kendilerini Büyüleyici Bir Dünyada Buldular!

Avon 2003 Yüz Güzeli birincisi, 1 numara ile yarışan 1983 Adana doğumlu Gülden Duldarık oldu. Ceyhan Lisesi mezunu ve üniversite sınav sonuçlarını bekleyen Gülden, ödülünü dünyaca ünlü model Noella Nance’in elinden aldı. İkinciliği 4 numara ile yarışan 1986, İstanbul doğumlu Zeyneti Aygün kazanırken ödülünü Neşe Erberk’in elinden aldı. Üçüncülüğü kazanan 10 numaralı yarışmacı Esen Acar, Anadolu Üniversitesi Resim İş Öğretmenliği mezunu. Üçüncü güzel de ödülünü Elele Dergisi Yazı İşleri Müdürü Nilüfer Pazvantoğlu’nun elinden aldı.

Avon Yüz Güzeli birincisi, 1 yıl boyunca Erberk Ajans’ın portföyünde yer alma hakkını kazandı. Yarışmada Yüz Güzeli birincisi 3 milyar, ikincisi 2 milyar, üçüncüsü ise 1 milyar TL para ödülünün sahibi oldu. Ayrıca ilk on finaliste Avon'dan bir yıllık ihtiyaçlarını karşılayacak kadar makyaj ve cilt bakımı ürünü hediye edildi.

Dereceye giren güzellerle ilgili bilgi:

1 numaralı finalistimiz Güldan Duldarık. Güldan yarışmaya Adana’dan katılıyor. 1983 doğumlu, 1.66 boyunda. Ceyhan Lisesi mezunu ve üniversite sınav sonuçlarını bekliyor. Avon satış temsilciliği yapan Güldan’ın müziğe ilgisi var ve keman çalıyor. Kendisini güzel bulduğu için yarışmaya katılıyor. Kendisini girişken, çalişmayı seven, hareketli ve tek isteği müzik olan bir insan olarak tanımlıyor.

4 numaralı finalistimiz Zeyneti Aygün. Zeyneti yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. 1986 doğumlu ve 1.68 boyunda. Çatalca Çok Programlı Lisesi mezunu ve yarışmaya şansını denemek için katılıyor. Gezmeyi çok seviyor. Hobileri arasında kitap okumak ve müzik dinlemek önde geliyor.

10 numaralı finalistimiz Esen Acar. Esen yarışmaya Eskişehir’den katılıyor.1978 doğumlu ve 1.65 boyunda. Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim İş Öğretmenliği mezunu ve aynı dalda yüksek lisans yapıyor. Dans etmeyi ve kitap okumayı seviyor. Voleybol hakemliği yapıyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>