>

GÜZELLİK

Avon Anew Clean 30 Saniyede Yüzünüzü Yenileyen Temizleme

Avon Cilt Bakım Enstitüsü Uzman Kurulu tarafından ANEW’in üstün cilt bakım teknolojisiyle geliştirilen yeni AVON ANEW CLEAN serisi yüzü nazikçe temizliyor.
 
   
 
 
     

AVON ANEW CLEAN, cildi ANEW bakım kremleri ve nemlendiricilerine hazırlıyor. Yeni AVON ANEW CLEAN serisi kiri, yağı ve kalıntıları nazikçe temizliyor. Seri, cilt bakımının temeli olan cilt temizliği aşamasını ANEW uzmanlığıyla yerine getiriyor. Cildiniz ANEW yaşlanma karşıtı bakım kremleri ve nemlendiricilerine hazır hale geliyor. Her cilt tipine uygun ürünü bulabileceğiniz seri, 30 saniye gibi kısa bir sürede cildininizi temizleyerek yenilenmiş bir görünüm kazandırıyor.

Yağlı/karma ciltler için ANEW Clean Jel Temizleyici, aşırı yağlanmayı gidermeye yardımcı oluyor ve parlamayı azaltıyor, yorgun görünümü canlandırarak daha genç görünmenizi sağlıyor. Normal/kuru ciltler için ANEW Clean Krem Temizleyici & Maske derinden yenileme ve nemlendirme için cildi temizliyor, cildi temizlerken nem bariyerini kuvvetlendiriyor. İstenirse 3 dakika bekletilerek maske olarak da kullanılıyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan 3’ü 1 arada ANEW Clean Temizleme Suyu ise tonik, temizleyici ve makyaj temizleyicisi olarak kullanılabiliyor; göz çevresi dahil tüm cildinizi temizliyor. Gözeneklerin küçük gözükmesini sağlarken, ciltteki kiri ve kalıntıyı arındırıyor ve cildi rahatlatıyor.

ANEW CLEAN Jel Temizleyici, kampanya fiyatı, 21,50 TL
ANEW CLEAN Krem Temizleyici&Maske, kampanya fiyatı, 14,95 TL
ANEW CLEAN Temizleme Suyu, kampanya fiyatı, 13,50 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>