>

GÜZELLİK

AVON Attraction Parfümleri İle Çekime Kapıl

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası* AVON, yeni Attraction parfümleri ile çekiciliğin gücünü artırıyor
 
   
 
 
     

Kadın ve erkeğin tutkulu uyumu artan cazibeyle daha da güçleniyor. AVON Attraction serisi, kadın ve erkek uyumunun gücünü ortaya çıkarmak ve karşı konulmaz bir cazibe yaratmak için özel olarak formüle edildi. Mıknatıs etkisinin gücünden ilham alan kadın ve erkek şişeleri, birbirine tam uyum sağlayarak çekiciliği somut bir forma sokuyor.

Avon Attraction kadın parfümünde; kışkırtıcı böğürtlen, vanilya amber ve misk notaları her geçen saat cazibeyi daha da artırırken, odunsu-meyveli kokusu ile tüm gün kalıcılığını koruyor.

Avon Attraction erkek parfümünde ise tüm gün baştan çıkarıcılığını koruyan parfümün zencefil kökü, misk ve odunsu notalardan oluşan aroması, çevredekileri adeta büyülüyor. Her iki kokuda etkisini yoğun şekilde gösteren cezbeden misk, çiftler arasındaki tutkuyu daha da güçlü kılıyor.

AVON Attraction kadın ve erkek parfümleri ile sıradanlıktan uzaklaşıp bütün dikkatleri üzerinizde toplarken, sevgilinizle aranızdaki uyumun zirveye çıktığına tanık olacaksınız.

* Euromonitor 2014 Türkiye parfüm sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.

AVON Attraction Kadın EDP 50 ML, kampanya fiyatı; 51,95TL
AVON Attraction Erkek EDT 75 ML, kampanya fiyatı; 51,95TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>