>

GÜZELLİK

AVON BEAUTIFUL MORNING REVITALISING MOISTURISER İLE SABAHA GÜZEL BAŞLAYIN!

Doğrudan satış sektörünün lideri Eczacıbaşı-AVON, yeni ürünü Beautiful Morning Revitalising Moisturiser (Canlandırıcı Nemlendirici) ile sabahları güne güzel başlamak isteyen hanımların tek tercihi olmakta iddialı.
 
   
 
 
     
Cilt bakımı, makyaj ve güneş korumasını tek çatıda toplayan Beautiful Morning Canlandırıcı Nemlendirici ile cilde parlak bir görünüm kazandırmak, cildi nemlendirmek, canlandırmak ve ciltteki ince çizgilerin görünümünü yumuşatmak mümkün.

Güneş koruması içeren ürünlerin sadece yaz aylarında değil, her mevsim kullanılmasının önemine dikkat çeken Avon uzmanları, Beautiful Morning nemlendiricinin, içeriğinde bulunan SPF 10 koruma faktörü sayesinde güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağladığını belirtiyorlar. Ayrıca, ürün, self-tanning etkisi ile cilde hafif bir bronzluk kazandırıyor.

7 günde harikalar yaratır…

Eczacıbaşı Avon’un yeni ürünü Beautiful Morning, 7 günlük kullanım sonrasında cildi canlandırıp tazelerken, özellikle kış aylarında rastlanan donuk ve mat görünümden kurtulmayı da mümkün kılıyor. Cilde güneşin doğal ışıltısını katan Beautiful Morning, yorgun ve stresli cilde parlaklık ve canlılık katıyor.

Beautiful Morning ile yüzde 124 oranında nemlendirme
Cildinizin nemini uygulandığı anda yüzde 124 oranında artırıyor. İnce çizgilerin görünümünü hafifleten bu ürün ile kuru, pul pul olmuş cildi nemlendirmek mümkün. Beautiful Morning Revitalising Moisturiser, gözenekleri tıkamaz, akne oluşumuna neden olmaz. Dermatolojik testlerden geçirilmiş olan ürün, hassas cilt tipleri için de uygundur.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>