>

GÜZELLİK

AVON Color Trend Göz Kalemleri ile Etkileyici Gözler Çarpıcı Bakışlar

AVON, bu bahar Color Trend serisinin yeni Chopsticks Eyeliner Göz Kalemleri ile bütün dikkatleri gözlere çekiyor.
 
   
 
 
     

Menekşe renginden siyaha, yeşilden gümüş rengine farklı alternatifler sunan AVON Color Trend Göz Kalemleri ile etkileyici gözler daha da belirginleşiyor.

Türkiye’nin bir numaralı kozmetik markası AVON*, hayata eğlence katan rengarenk makyaj serisi Color Trend’in yeni Chopsticks Eyeliner göz kalemleri ile etkileyici gözler yaratıyor. AVON Color Trend’in çubuk eyeliner şeklindeki yeni göz kalemleri çekici makyajın sırrı oluyor.

AVON Color Trend’in kadifemsi yapıdaki bulaşmayan göz kalemlerinin siyah, gümüş, yeşil, mavi ve menekşe renkleri bulunuyor. AVON Color Trend’in eşsiz göz kalemleri gözleri ön plana çıkarmak, dumanlı bakışlar yaratmak için ideal seçenekler oluyor.

1 GÖZ KALEMİ, 2 FARKLI GÖRÜNÜM

Bir göz kalemiyle iki çarpıcı görünüm elde edilebilen ürün, hem göz kalemi hem de far olarak kullanılabiliyor. Rahatlıkla sürülebilen AVON Color Trend Chopsticks Eyeliner göz kalemleri far gibi sürülerek gözlere büyülü bir görünüm veriyor.

AVON COLOR TREND’IN YENİ YÜZÜ SIZ OLABİLİRSİNİZ!

AVON Color Trend, yeni yüzlerini Facebook’tan seçecek. Katılmak isteyenler, 13 Mayıs – 3 Haziran tarihlerinde AVON Color Trend ürünlerini kullanarak makyaj yapacak ve fotoğraflarını Facebook’tan paylaşacak. Atiye’nin de aralarında bulunduğu jüri üyeleri fotoğraflarını gönderenler arasından en yaratıcı makyajı, en renkli makyajı ve en trendy makyajı yapan üç kişiyi seçecek. Seçilen kişiler, fotoğraf çekimine gidecek ve Atiye ile eğlenceli bir gün geçirmiş olacak. Yeni Color Trend yüzlerinin fotoğrafları, AVON kataloglarında yer alacak.

AVON Color Trend Chopsticks Eyeliner Göz Kalemi Fiyatı 11,80 TL.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>