>

GÜZELLİK

Avon Far Away Beyond The Moon ile Işığınız Ay’ın İlerisinde!

Ay ışığında açan Belle de Nuit çiçeklerinin gizemli kokusuyla duygularınızı daha çok yaşayın.
 
   
 
 
     

Avon'un sevilen parfümlerinden Far Away ailesinin yeni parfümüyle yepyeni ve büyüleyici bir yolculuğa çıkmak artık mümkün. Aileye yeni eklenen Far Away Beyond The Moon mistik kokusuyla sizi daha önce gitmediğiniz kadar uzağa adeta Ay’ın ilerisine götürecek.

Ay’ın gizemli güzelliğini keşfedin

Far Away Beyond The Moon’un notalarının kalbinde ay ışığının tüm yoğunluğunda açan gizemli bir Belle de Nuit çiçeği yer alıyor. Taze tatlı notalar daha zengin, daha kokulu notalarla harmanlanırken Belle de Nuit çiçeğinin cazibesi ise daha fazla hissediliyor. Yeni Far Away Beyond The Moon, ayın sonsuzluğunu ve büyüleyici güzelliğini yakalayan yüksek konsantrasyona sahip güçlü bir koku. Yüksek konsantrasyonu sayesinde vücutta uzun süre kalıcılık sağlayan parfüm, oryantal ve çiçeksi kokusuyla saatlerce teninizde kalacak. Far Away Beyond The Moon ile adeta ışıl ışıl hissetmenin zevkini çıkarın…

Çekici, gizemli ve hipnotize edici kokusuyla Far Away Beyond The Moon’un şişesinin üzerine kişiye özel mesajınızı ve notunuzu yazdırarak dilerseniz kendinizi özel hissettirebilir veya sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

• Far Away Beyond The Moon Parfüm Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 50ml: 290 TL
• Kişiye özel Far Away Beyond The Moon Parfüm Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 50ml: 300 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>