>

MODA - STİL

En Cool Yarışma

Ayakkabı modasının Türkiye’deki öncüsü Derimod, ‘Ayağımda Derimod’ sloganı ile başlattığı sosyal medya yarışması ile dikkatleri üzerine çekiyor.
 
   
 
 
     

Jüri koltuğunda Türkiye’nin en sevilen oyuncusu ve Derimod’un reklam yüzü Barış Arduç’un oturduğu yarışmanın ödülü ise 200 Türk Lirası değerinde Derimod hediye çeki…

Stil sahibi ve kaliteli tasarımları ile 2015- 2016 Sonbahar – Kış sezonuna iddialı bir giriş yapan Derimod, Barış Arduç’un rol aldığı reklam kampanyasının ardından başlattığı sosyal medya yarışması ile kullanıcılarını sevindiriyor.

#AyagimdaDerimod hashtag’i ile Instagram hesaplarından ayağındaki Derimod ayakkabının fotoğrafını paylaşanlar arasından en güzel fotoğraf, Barış Arduç’un da aralarında yer aldığı jüri üyeleri tarafından seçilecek ve yarışmanın kazananı 200 Türk Lirası değerinde Derimod hediye çekinin sahibi olacak.

Siz de Derimod’un bu eğlenceli yarışmasına katılmak isterseniz, Derimod ayakkabılarınızla çekeceğiniz fotoğrafınızı #AyagimdaDerimod hastag’i ile paylaşabilir ve 200 Türk Lirası değerinde hediye çekinin sahibi olabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>