>

KÜLTÜR-SANAT

Onur Baştürk Yeni Romanı Ev Sahibi’ni Dostlarıyla Kutladı!

Film tadında kitap tanıtımı!
 
   
 
 
     

Altın Kitaplar organizatörlüğünde Park Hyatt’ın mekan sponsorluğunda düzenlenen kutlama gecesine Ziynet Sali, Abdullah Oğuz, Cem Mirap, Neslihan Yargıcı, Ayşe Kucuroğlu, Tamer Yılmaz, Ezra-Tuğba Çetin ve Bennu Gerede gibi sanat ve cemiyet hayatından pek çok isim katıldı.

Onur Baştürk’ün ilk romanı Ev Sahibi için film tadında bir trailer hazırlandı.

Haz tutsaklığı, saf aşkın bu zamanda yaşanıp yaşanamayacağı sorusu, hırslı kent arkadaşlıkları, bir modern zaman tercihi olarak yalnızlık gibi kavramlarla 21. yüzyılın modern insanına naif gelecek türden saf bir aşkı, ama aynı profile hiç de tuhaf gelmeyecek "Ana Yemek" adı verilen bir seks partisini konu alan Ev Sahibi’nin kutlama gecesinde yönetmenliğini Emir Sarısaç’ın yaptığı romanın tanıtım filmi de büyük ilgi gördü.


 Gece davetlilere Hendrick’s Gin ikramıyla devam etti.

İzleyicilerden büyük ilgi gören trailer’ı Altın Kitaplar’ın web sitesinden izleyebilirsiniz.

O herkesten, herkes ondan uzaktı…
Hayatı eskisi gibi olamayacaktı. Sadece onun değil, diğerlerinin de.

Karar vermek aynı zamanda yeni bir kapı açmaktır. O kapının nereye açıldığını, içerden yüzüne yansıyanın karanlık mı yoksa aydınlık mı olduğunu asla bilemezsin. Ve o kapıdan bir kere geçtiğinde asla geri dönemezsin.

Filmi izlemek için: http://www.altinkitaplar.com.tr/video/ev-sahibi-sizleri-hersaniye-ummadik-bir-puzzlein-icine-surukluyor/


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>