>

GÜZELLİK

Sevgililer Gününe 2 Dakikada Hazırlanın!

Sevgililer gününde saatlerce aynanın karşısında bakım yapmanıza gerek yok.
 
   
 
 
     

İşte Amerika’nın en çok satan markalarından olan Image Skincare’den, toplam 2 dakika içinde bu özel güne hazırlanmanın formülü.

TEMİZLEYİN -60 SANİYE

Birden fazla işi tek bir kremle yapabilen temizleyici alın; Yeşil çay ve mentol içeren krem Total Facial Cleanser’i deneyin. Bu 3-in-1 hem temizleyici, hem exfoliator (Ölü hücrelerden arındırıcı) hem de toniktir. Cildinizi temizler, yumuşak ve nemli kalmasını sağlar. Bu tür Organik ürünler, hassasiyet oluşturmadan (Köpüren temizleyiciler içerisinde bulunan sülfat ve benzerleri ciltte hassasiyeti artırabilmektedir.) tonik ihtiyacı olmadan ve kalıntı bırakmadan ciltten su ile uzaklaştırılabilmekte.

NEMLENDİRİN VE KORUYUN - 60 SANİYE

Sabah cilt bakımınızı pratikleştirmek için SPF ek koruması olan bir nemlendirici kullanmayı deneyin. Prevention+ Daily Hydrating Moisturizer, SPF 30, sizin “Kalk ve çık” felsefeli rutin cilt bakımınız için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Tinted’lı olan nemlendiriciniz ile ışıltılı ve parlak bir cilt sağlayabilirsiniz.

HIZLICA GİZLEYİN! - 30 SANİYE

Cildinizdeki lekeleri veya kusurları gizlemek çok kolay. Mineral esaslı I Conceal Flawless Foundation’ı ile tek adımda, sağlıklı ve kusursuz görünen bir cilde kavuşabilirsiniz.

DUDAKLAR HAKKINDA HER ŞEY - 30 SANİYE

Güzel bir gülümsemenin sırrı inci beyazı dişleri dışında yumuşak ve nemli dudaklardır. Ormedic Balancing Lip Enhancement Complex, anti-aging ultra dudak nemlendiricisidir. Bu ultra nemlendirici anti-aging polipeptid’ler ile % 40 daha fazla nem sağlar.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>