>

KÜLTÜR-SANAT

Sónar İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!

Sónar İstanbul’un günlük programları açıklandı...
 
   
 
 
     

Geçtiğimiz yıl ikinci kez Zorlu PSM’yi müzik, yaratıcılık ve teknolojinin merkezine dönüştüren Sónar İstanbul, 8-9 Mart 2019 tarihlerinde %100 Music katkılarıyla yine elektronik müzik dünyasının birbirinden değerli DJ ve prodüktörlerine ev sahipliği yapacak. Avrupa’nın en prestijli festivalleri arasında yer alan Sónar’ın İstanbul ayağı, bu yılki programında; Modeselektor (Live), Laurent Garnier, Henrik Schwarz (Live), Matador, Kobosil, Tijana T, Ben Frost (360 °Live), Deena Abdelwahed – Khonnar (Live), Bicep (DJ Set), George Fitzgerald (Live), DVS1, The Field ve Gazelle Twin gibi birbirinden değerli isimleri ağırlıyor.

Sónar ile uluslararası iş birliğini İstanbul’da da sürdüren Red Bull Music, SonarLab’in programını üstleniyor ve FJAAK (Live), DJ Seinfeld, DJ Lag, DJ Stingray, Octo Octa, Volvox ve HAAi gibi isimleri sahneye taşıyor. Sónar katılımcılarının her yıl çok ilgi gösterdiği görsel-işitsel şovlar, Digilogue’un katkılarıyla şaşırtıcı performanslar sunacak. Sónar İstanbul’un iki güne yayılan dopdolu programının tarih ve saat detayları açıklandı.

Elektronik müzik başlığı altında her biri birinden değerli prodüktör ve grupları ağırlayacak Sónar İstanbul, 8 Mart Cuma SónarClub by %100 Music sahnesinde; Laurent Garnier, Henrik Schwarz, George Fitzgerald, Ben Frost, Kobosil, Tijana T, Just D ve İz’i; SónarLab by Red Bull Music sahnesinde Special Request, DJ Stingray, DJ Lag, Haai, Mind Shifter ve Tufan Demir’i; SónarHall sahnesinde Ali Demirel ve Kaan Bulak ortaklığındaki Impromptu Rockforms projesini, Tundra Collective’in NOMAD şovunu, Caterina Barbieri’nin modüler performansını ve Gazelle Twin’in benzersiz konserini; LED sahnesinde ise C/A’in Claire ve Tolga Böyük ile Ali Bozkurt ikilisinin Wave A Metanarrative isimli görsel-işitsel şovuna ev sahipliği yapacak.

Sónar İstanbul’un ikinci günü olan 9 Mart Cumartesi akşamı, SónarClub by %100 Music sahnesinde Modeselektor, Bicep, Matador, DVS1, Ah! Kosmos, Seko; SónarLab by Red Bull Music sahnesinde FJAAK, Octo OCta, Volvox, DJ Seinfeld, Havantepe, Cava Grande, Loradeniz; SónarHall sahnesinde Tolga Böyük’ün BLOSSOMS performansı, Martin Messier ve Yro ikilisinin ASHES şovu, Push 1 Stop ve Wiklow’un MEMBRANE projesi, Deena Abdelwahed - Khonnar canlı performansı ve The Field’in görsel-işitsel şovu; LED sahnesinde ise Ahmet Said Kaplan (Decol) & Alican Okan (Audiofil) ikilisinin Delight Visual Moods ve Nos Visuals & Gökalp Kanatsız’ın NOS isimli görsel-işitsel şovu gerçekleşecek.

Müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan Sónar İstanbul’un biletleri www.sonaristanbul.com, www.biletix.com üzerinden, Zorlu PSM ve Biletix gişelerinde satışa devam ediyor.

Sónar İstanbul:
Tarih: 8-9 Mart 2019
Mekan: Zorlu PSM, Çeşitli mekanlar
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>