>

GÜZELLİK

Avon ile Tırnaklarınız Tarzınızı Yansıtsın

Dünyanın önde gelen kozmetik şirketlerinden AVON, göz alıcı tırnaklar için tırnak sezonunun en gözde dekorasyon ürünlerini bir araya getiriyor.
 
   
 
 
     

AVON Speed Dry Hızla Kuruyan Tırnak Cilası, 30 saniyeden daha kısa sürede* kuruyor. AVON Gel Finish Tırnak Cilası ise inanılmaz parlaklıkta tırnaklar yaratıyor. Yeni AVON Tırnak Dekorasyon Fırçası, tırnakları kırmızı halı tarzında dekore ediyor.

AVON, tüm kadınları tırnak süsleme sanatının renkli dünyasını keşfetmeye çağırıyor. Göz alıcı tırnaklar için birbirinden eşsiz renkte tırnak cilalarını bir araya getiren AVON, farkını sergilemek isteyenler için de tırnak dekorasyon araçlarını sunuyor.

Sarıdan pembeye, turkuazdan kavuniçine farklı renkleri bir araya getiren AVON Speed Dry Hızla Kuruyan Tırnak Cilaları, 30 saniyeden kısa sürede* kuruyor.

Kış mevsiminin renklerinden ilham alan AVON Gel Finish Tırnak Cilası, cesur ve modern tonlarıyla dikkat çekiyor. Kar beyazından laciverde metalik yeşilden gül kırmızısına farklı renkler, inanılmaz bir parlaklıkta tırnaklara taşınıyor.

AVON Gel Finish Tırnak Cilası, özel Tırnak Dekorasyon Fırçası ile kırmızı halı tarzında dekore edilebiliyor. Yayvan fırça ucu tırnak cilasına batırılarak farklı renklerde çizgiler oluşturulabiliyor.
 AVON Katalogları 3 Boyutlu Oldu


AVON, fiziksel dünyanın kapılarını interaktif bir deneyime açıyor. Dünyanın en iyi görüntü tanıma platformu Blippar ile işbirliğine giden AVON, kadınlara artırılmış gerçeklik (augmented reality) deneyimi ile güzelleşme fırsatı sunuyor.

Ücretsiz uygulamayı mobil cihazlarına indirenler AVON kataloglarını 3 boyutlu inceleyebiliyor, ilgili sayfalardaki interaktif içeriklere ulaşabiliyor.

Örneğin, AVON’un Ocak ayı kataloğunu inceleyenler, 31. sayfayı okuttuklarında yeni yelpaze şeklindeki Tırnak Dekorasyon Fırçası ile yapılan 5 farklı uygulamanın videosuna erişebiliyor. Dileyenler fotoğraf çekip ellerinde tüm ojeleri deneyebiliyor, bunları sosyal medyada paylaşabiliyor, beğendiklerini hemen satın alabiliyor. Şubat ayı kataloğunda ise kendilerine en uygun parfümü keşfetmek isteyenler Blippar ile parfüm testini çözecek, kendilerine ve sevdiklerine özel parfümleri bulabilecek.

AVON’un tüm kataloglarında Blippar ile sürpriz uygulamalar karşınıza çıkacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>