>

GÜZELLİK

AVON Kadınlar Günü’nde Çiçek Açıyor!

Güzelliğe değer katan AVON, Dünya Kadınlar Günü’nü çiçek kokularıyla kutluyor.
 
   
 
 
     

Kendine güvenen kadınlar için çiçeklerin gücünden ilham alarak özgün kokular tasarlayan AVON, Kadınlar Günü’nde cesaretini ortaya koymak isteyenleri yeni parfümü AVON Imari ile buluşmaya davet ediyor.

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası* AVON’un, çiçeklerin gücünden ilham alarak tasarladığı yeni parfümü Kadınlar Günü’nün en etkileyici ürünleri arasında yer alıyor. AVON Imari Parfümü hem kadınlara hem de Kadınlar Günü için güzel bir hediye düşünenlere özel fırsatlarla sunuluyor. AVON’un çiçek bahçesini andıran kokuları arasında yer alan yeni AVON Imari, İtalyan limonu, yasemin ve vanilya özlerinin uyumuyla dikkat çekiyor. Kalıcı kokusuyla içinizdeki çekiciliği, gizemi ortaya çıkartan ve girdiğiniz her ortamda sizi fark edilir kılacak olan AVON Imari’nin bir de özel sürprizi var. AVON Imari parfümünü tercih eden kadınlar, şıklığını Swarovski taşlı AVON Imari Kolye’yle tamamlama şansına da sahip oluyor.

Güzelliğe değer katan AVON’un tüm parfümleri, özgünlüğünü ortaya koymak isteyen kadınlar için zengin seçenekler sunuyor. Her zevke hitap eden AVON’un çiçek kokuları kadınların yansıtmak istediği yönlerini açığa çıkarmalarını sağlıyor. AVON uzmanlığı ile geliştirilen tüm kokular kadınların kendine özgü karakterlerinden esinlenerek tasarlanıyor.

AVON Imari EDT, 50 ml - Kampanya fiyatı; 31,95 TL
AVON Imari Kolye – Kampanya fiyatı; 5,95 TL

* Euromonitor 2014 Türkiye parfüm sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>