>

DİYET

Ünlülerden tüyolar

Hepsi birbirinden güzel ve çekici kadınlar... Hepsinin sorunu: Kurtulmaya çalıştıkları kiloları! İşte kilolarından kurtulmayı bir yaşam biçimi haline getiren Hollywood starları...
 
   
 
 
     
BEYONCE KNOWLES

Kıvrımlı vücut hatlarıyla dünyanın en seksi kadınlarından biri sayılan Beyonce, yuvarlak kalçalarıyla ilgili sırrını açıkladı: Hulo-hup! "Benimki gibi kıvrımlı hatlara sahip olmak isteyenler hulo-hup çevirsin" önerisinde bulunan Beyonce, günde altı kez küçük öğünler halinde beslendiğini söylüyor.

JESSİCA ALBA

"Ailemdeki herkes aşırı kilolu. Onlar gibi olmamak için 12 yaşımdan beri kendi yemeğimi hazırlıyorum" diyor Jessica Alba. Güne meyve ve yulaf ezmesiyle başlayan oyuncu, öğle yemeklerinde salata ve balık, akşam ise ızgara tavuk salatasını tercih ediyor. Haftada beş kez en az 20 dakika egzersiz yapıyor, 60 dakika ağırlık çalışıyor, beş dakika da yalnızca mekik çekiyor.

JENNİFER ANİSTON

Jennifer Aniston "Eskiden 'kötü' olan her şeyi yerdim ama bundan zamanla vazgeçtim. Hiçbir zaman şişman olmasam da köklerimde büyük göğüslü ve kocaman popolu kadınlar var; kendime dikkat etmek zorundayım" diyen Jennifer’ın sofrasından tavuk ve her türlü sebzeyi bulmak mümkünmüş!

SHAKİRA

Shakira, albüm dönemleri hariç ortada görünmemeyi tercih ediyor. "Herkes gibi vücudumdan hoşlanmadığım zamanlar oluyor" diyen seksi şarkıcının çikolataya zaafı var! Avantajı ise minyon olması. Shakira güzellik sırrını; ‘düzenli olarak ağırlık çalışmak’ şeklinde açıklıyor. Shakira makarna ve ekmekten de uzak duruyormuş.

EVA LONGORİA

Desperate Housewives (Ümitsiz Ev Kadınları) dizisinin oyuncusu Eva Longoria, kick-box'tan yogaya kadar haftada üç gün düzenli olarak egzersiz yapıyor. En sevdiği şey ise; mekik çekmekmiş!...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>