>

GÜZELLİK

Avon Naturals Aloe Serisi'nden Yeni Ürünler!

Naturals Aloe serisi ile cildiniz her zamankinden daha doğal, daha güzel ...
 
   
 
 
     
Avon Naturals Aloe Serisi, Yeni Ürünleri İle Daha Da Zenginleşti

Doğrudan satış sektörünün lideri AVON, cildine hakettiği değeri vermesini bilenlere Naturals Aloe serisinin aloe özlü ürünlerini öneriyor. Antik çağlardan bu yana insanoğlunun şifa ve güzellik için yararlandığı aloe bitkisi Avon‘un Naturals Aloe serisinin altı farklı ürünü ile yeniden can buluyor.

Doğal, bebeksi bir cilde sahip olmak, cildine özen gösteren her kadının hayalidir. Böyle bir cilt için Natural Aloe serisinin birbirinden değerli doğal özlü ürünlerine sahip olmak yeterli.

Yeni yüz maskesi ile Aloe serisi genişledi

Aloe Face Cream (Aloe ve Buğday Tohumu Özlü Yüz Kremi), içerdiği aloe ve buğday tohumu özleriyle cildinizin nem oranını mükemmel şekilde dengeleyerek sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşturur.

Aloe Cooling Eye Gel (Aloe Ferahlatıcı Göz Jeli), göz çevresinin daha sıkı ve pürüzsüz olmasına yardımcı olan doğal aloe özüyle göz çevresini ferahlatır ve yeniler. Aloe Creamy Cleanser (Aloe ve Geraniumlu Temizleyici Krem), gençlik kaynağı Aloe ve Geranium bitkisi cildinizi en doğal özlerle derinlemesine temizlerken aynı zamanda güzelleştirir.

Aloe Facial Wash (Aloe ve Zencefilli Temizleyici), doğal nemlendirici Aloe ve yatıştırıcı özelliğiyle bilinen zencefil cildinizi derinlemesine temizleyerek özlediğiniz doğallığı verir. Aloe Toner (Aloe ve Çay Ağacı Yağı Özlü Tonik), cilt tabakalarının tamamına nüfuz edebilme özelliği olan aloe ve çay ağacı özü ile cildinizi derinlemesine temizler ve cilde ferahlık verir.

Serinin yeni ürünü Naturals Aloe Face Mask (Aloe Yüz Maskesi), cildi anında nemlendirme ve yumuşatma özelliği ile cildi canlandırmaya yardım eder. Dermatolojik olarak test edilmiş olan serinin en yeni ürünü Naturals Aloe Face Mask hipoalerjeniktir.

Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın Güzellik Sırrı; ‘Aloe’
Mısırlıların "gençliğin kaynağı" olarak nitelendirdiği Aloe, güzelliği dillere destan mısır kraliçesi Kleopatra’nın en büyük sırrıydı. Kleopatra bu özel bitkinin yararlarını herkesten önce keşfetti.

Cildinin tazeliğini ve güzelliğini korumak için aloe bitkisiyle cildine masajlar yaptırdı. Bununla birlikte Kleopatra Aloe bitkisi içeren özel kürleri bizzat kendisi hazırlayarak güzelliğine güzel kattı.

Dünyada son 30 senedir yaygın olarak kullanılan ve Amerika'da laboratuar deneyleri tamamlandıktan sonra dünya sağlık literatürüne giren Aloe, Kleopatra’nın gizemli güzellik bitkilerinden en değerlisi olarak bilinmektedir.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>