>

GÜZELLİK

AVON Solutions Balanced+Matte İle Yağlı Görünüm Tarih Oluyor

Üzüm etkisiyle gün boyu dengelenmiş bir cilt görünümü...
 
   
 
 
     

AVON, cilt bakımında yağ dengesini sağlayarak cilde mat ve dengelenmiş bir görünüm veren AVON Solutions Balanced+Matte serisini kadınların beğenisine sundu. Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen seri cilt hücrelerinin doğal nem dengesini koruyarak, ciltteki parlama görüntüsünü 24* saat boyunca engellemeye yardımcı oluyor. İçerdiği üzüm kompleksi ile AVON Balanced+Matte serisiT bölgesini matlaştırıyor, gün boyu bakımlı görünmenizi sağlıyor.

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON’un yeni Solutions Balanced+Matte serisi ciltteki parlama görünümünü 24* saat boyunca engellemeye yardımcı oluyor. Karma ve yağlı ciltlerin güne temiz ve arınmış bir ciltle başlaması için AVON Solutions Balanced Matte Köpük Temizleyici ve Mat Görünüm Veren Tonik, T bölgesini matlaştıran AVON Solituons Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Gündüz Kremi SPF15 ve parlamayı minimuma indiren Cilt Dengeleyici Jel Gece Kremi, içerdiği üzüm kompleksi ile cilt hücrelerinin yağ üretiminin minimuma inmesinde etkili oluyor.

Ciltte bulunan doğal nemlendiricilerin üretimini artırmaya yardımcı olan AVON Balanced+Matte ürünleri gündüz ve gece kullanımlarında cildin nem dengesini koruyarak yağlanmanın olumsuz etkilerini ortadan kaldıryor.DENGELİ BİR CİLT İÇİN İLK ADIMLAR
AVON Solutions Balanced Matte Köpük Temizleyici, gözenekleri derinlemesine temizliyor. AVON Solutions Balanced Matte Mat Görünüm Veren Tonik, gözenekleri sıkıştırarak gözenekli görünümü azaltıyor.
AVON Balanced+Matte Köpük Temizleyici, 150 ml, kampanya fiyatı 18.00 TL.
AVON Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Tonik, 200 ml, kampanya fiyatı/ 18.00 TL

GÜN BOYU PARLAMADAN UZAK
AVON Solutions Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Gündüz Kremi, uygulandığı anda T bölgesini mat bir görünüme kavuşturuyor.** Kuru bölgeleri nemlendiriyor. SPF 15 özelliği ile güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Cilt Dengeleyici Jel Gece Kremi de yağ ve parlama görünümünü en aza indirmeye yardımcı oluyor.
AVON Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Gündüz Kremi SPF 15, 50 ml, kampanya fiyatı25.00 TL
AVON Balanced+Matte Cilt Dengeleyici Jel Gece Kremi, 50 ml, kampanya fiyatı, 25.00 TL

YAĞLI VE KARMA CİLTLERİN TEMİZLİK RUTİNİ NASIL OLMALI?
Özellikle yağlı ve karma ciltlerin günlük temizlik rutininde yağ dengesini koruyarak nemlendirilmesi cilt bakımının püf noktalarından biridir. Bu aşamada devreye giren AVON Solutions Balanced+Matte, ciltteki aşırı sebum üretimini dengeler, cilde mat ve temiz bir görünüm kazandırır. Kuru bölgeleri nemlendirip, yağlı bölgelerin dengeli bir görünüme kavuşmasını sağlayan ürünler, gözenekleri sıkılaştırıyor ve gözenekli görünümü azaltıyor.

CİLDİ DENGELEYEN GÜÇLÜ FORMÜL
Yağlı cildin nem oranı yeterli düzeyde olabilir ama fazla yağ üretimi dolayısıyla parlak ve kötü bir görünüm yaratır. Yağlı ciltlerde önemli olan cildin fazla yağ üretimini kontrol ederek aynı zamanda cildin nemini korumaktır.
Üzüm kompleksi ile formüle edilen AVON Solutions Balanced+Matte serisi, nem dengesini sağlarken yağlı görünümü de hafifletmeye yardımcı olur. Üzüm kompleksi cilt hücrelerinin yağ üretimini minimuma indirmeye ve doğal nem üretimini artırmaya yardımcı olur.

*Tüketici çalışması sonuçları. Gündüz kremi ve jel gece kremi ile birlikte kullanıldığında
**115 panelistin katılımıyla gerçekleştirilen 1 haftalık Tüketici Çalışması sonuçları.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>